Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: 14. kolejka znów bez meczu KSZO

LSK: 14. kolejka znów bez meczu KSZO

fot. Klaudia Piwowarczyk

W środę rozegranych zostanie pięć spotkań 14. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Trzeci z rzędu już swój mecz przełożył klub z Ostrowca Świętokrzyskiego i tym razem znów pauzuje. Niezwykle ciekawie zapowiada się mecz w Bydgoszczy, gdzie piąty w tabeli Pałac podejmować będzie Developres Rzeszów.

  

DPD Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź
środa, 16 stycznia, g. 17:30

W Legionovie trapiona problemami kadrowymi Legionovia podejmie wicelidera tabeli – ŁKS Commercecon Łódź. Po porażce w Kaliszu przed podopiecznymi trenera Piotra Olenderka niezwykle trudne zadanie, bowiem łodzianki mają w swoim składzie zawodniczki, które stać na grę na bardzo wysokim poziomie. Szkoleniowcowi Legionovii sprawy nie ułatwia fakt, że cały czas dysponuje tylko jedną rozgrywającą. Co ciekawe, aż cztery zawodniczki z obecnej kadry ŁKS-u jeszcze nie tak dawno grały właśnie w barwach… klubu z Mazowsza.

Łodzianki po ostatnich trzech porażkach (jednej w Lidze Mistrzyń i dwóch ligowych) przełamały się w meczu z #VolleyWrocław i przed własną publicznością udowodniły przede wszystkim sobie, że potrafią grać na wysokim poziomie. Teraz przed nimi kolejne zadanie zdobycia kompletu punktów z niżej notowanym rywalem, gdzie kluczem do sukcesu jak zwykle będzie koncentracja i walka od samego początku. – Mieliśmy bardzo fajny początek sezonu i mam nadzieję, że do tego wrócimy, nabierając trochę mentalnej świeżości i nie będziemy popełniać prostych błędów, co za tym idzie będziemy skuteczniejsi – mówi trener ełkaesianek, Michal Masek. ŁKS z pewnością będzie w tym meczu faworytem na papierze, ale swoją wyższość będzie musiał udowodnić na parkiecie.

Typ redakcji:
DPD Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź 1:3

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved