Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > LSK przed 10. kolejką spotkań

LSK przed 10. kolejką spotkań

Od piątku do niedzieli siatkarki ekstraklasy rywalizować będą w 10. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet. Czołowa czwórka tabeli będzie faworytami w swoich spotkaniach i nie powinna stracić punktów. Ciekawie będzie w Bielsku-Białej, gdzie BKS podejmie zespół z Muszyny oraz w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie KSZO zmierzy się z Treflem Proximą. 

 Grot Budowlani Łódź – Pałac Bydgoszcz
piątek, 15 grudnia, g. 18:00

 

Trzeci zespół tabeli, Budowlani Łódź, podejmować będzie pogrążony w kryzysie bydgoski Pałac. Łodzianki już otrząsnęły się z derbowej porażki, w ostatniej kolejce wręcz zmiotły z parkietu MKS w Dąbrowie Górniczej i są niewątpliwym faworytem tego spotkania. – Przed nami będzie bardzo dużo grania, dlatego też nie można się załamywać po jednej porażce, można powiedzieć, że przed nami jeszcze niemal cały sezon. Ważne jest dla nas, że podniosłyśmy się po derbowej porażce, musimy do każdego meczu podchodzić w pełni skoncentrowane i zaangażowane i to przyniesie nam sukces – mówi Kaja Grobelna.

Pałac przegrał swoje trzy ostatnie mecze i spadł już na 9. miejsce w tabeli. Po dobrym początku sezonu podopieczne trenera Piotra Makowskiego są w wyraźnym dołku i w piątek będzie im niezwykle ciężko przełamać złą passę. – Taki jest sport – raz się wygrywa, raz się przegrywa, w niedzielę przegraliśmy. Musimy dalej ciężko pracować, żeby wrócić do tego, co graliśmy kilka kolejek wcześniej – twierdzi szkoleniowiec siatkarek z Bydgoszczy. W Łodzi jednak będzie o to bardzo ciężko, bo wszystkie argumenty są po stronie rywalek. Pałac przegra po raz czwarty i coraz częściej będzie przyglądał się dolnej części tabeli.

Typ redakcji: Grot Budowlani Łódź – Pałac Bydgoszcz 3:0

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2017-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved