Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Losowanie grup finałowych MP juniorów i juniorek

Losowanie grup finałowych MP juniorów i juniorek

W środę poznaliśmy podział na grupy w turniejach finałowych mistrzostw Polski juniorek i juniorów, które odbędą się w kwietniu. Osiem najlepszych drużyn w tej kategorii, które uzyskały awans w miniony weekend w turniejach półfinałowych, zostało podzielonych na dwie grupy po 4 drużyny.

W miniony weekend w kategorii juniorów i juniorek rozegrane zostały po cztery turnieje półfinałowe mistrzostw Polski. Z każdego z nich awans do turnieju finałowego z udziałem najlepszej ósemki drużyn w kraju uzyskały dwa najlepsze zespoły.

Turnieje finałowy juniorów rozegrane zostaną w dniach 11-15 kwietnia w Kętrzynie. Juniorki tydzień wcześniej spotkają się w Dębicy. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Po rozgrywkach grupowych drużyny z miejsc 1-2 zagrają w półfinałach, zespoły z trzecich miejsc zmierzą się o 5. miejsce, a zespoły z miejsc czwartych zagrają o 7. lokatę w Polsce.

Turniej finałowy MP juniorów w Kętrzynie (11-15 kwietnia)