Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Lorenzo Micelli: Developres czeka trudne zadanie

Lorenzo Micelli: Developres czeka trudne zadanie

fot. Bianka Sawoniuk

Developres SkyRes Rzeszów już dziś podejmie w Pucharze CEV francuską drużynę ASPTT Mulhouse. Dodatkowym atutem może być w tym pojedynku doświadczenie… Lorenzo Micellego. Trudno jednak określić czyim będzie atutem.

Były trener rzeszowianek pracuje obecnie w Volero Le Canet – ligowym rywalu Miluzy i ciężko powiedzieć, czy z sentymentu udzieli kilku rad swojej byłej drużynie, czy też przekaże informacje o Developresie przeciwnikowi z lokalnego podwórka.Micelli jest ostrożny w typowaniu faworyta dzisiejszego spotkania, wskazując na zespól z Miluzy, jako ten bardzo mocny we Francji. Chwali zagrywkę, przyjęcie i atak ze skrzydła Francuzek. Podkreśla, że jeżeli w ASPTT będzie dobrze funkcjonował odbiór zagrywki, to będzie to bardzo groźny rywal dla rzeszowianek. – Jaki będzie wynik? Trudno jednoznacznie powiedzieć, ale na pewno Developres czeka trudne zadanie. To jest siatkówka kobieca i nigdy nie można powiedzieć zdecydowanie, który zespół wygra mecz – dodaje były trener Developresu.

Mecz Developresu z Miluzą będzie również szczególny dla Ali Frantti – Amerykanki występującej w zespole z Rzeszowa, która właśnie z Miluzy trafiła na Podkarpacie. – Nie spodziewałam się, że trafimy akurat na tę drużynę, ale z drugiej strony jest fajnie. Będzie okazja zobaczyć się z ludźmi, z którymi spędzałam przez ostatni rok sporo czasu. Cieszę się – mówi Frantti.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved