Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łomacz przedłużył kontrakt ze Skrą

Łomacz przedłużył kontrakt ze Skrą

fot. Klaudia Piwowarczyk

Kontrakt z bełchatowskim klubem postanowił przedłużyć jeden z aktualnych mistrzów świata. – Bardzo się cieszę, że kolejne dwa lata będę mógł reprezentować barwy PGE Skry Bełchatów. Jest to absolutnie topowy zespół w Polsce i na świecie i niczego mi w nim nie brakuje – powiedział rozgrywający Skry.

Mowa o rozgrywającym Grzegorzu Łomaczu, dla którego obecny sezon jest drugim w drużynie PGE Skry. W pierwszym 32-letni siatkarz zdobył z bełchatowską drużyną mistrzostwo oraz Superpuchar Polski oraz zajął drugie miejsce w Pucharze Polski. Bardzo dobrze z PGE Skrą rozpoczął również aktualny sezon, bo od ponownego wywalczenia Superpucharu. Mistrzowie Polski wciąż mają szanse na obronę tytułu mistrzowskiego oraz walczą w Lidze Mistrzów. – Bardzo się cieszę, że kolejne dwa lata będę mógł reprezentować barwy PGE Skry Bełchatów. Jest to absolutnie topowy zespół w Polsce i na świecie i niczego mi w nim nie brakuje. Mam dużą nadzieję dokonać wielkich rzeczy w tym klubie, bo taka marka jak PGE Skra z pewnością to umożliwia. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby bełchatowski klub wygrywał po drodze wszystkie możliwe trofea – mówi Grzegorz Łomacz.Pozostawienie mistrza świata w składzie PGE Skry na dwa lata cieszy zarząd PGE Skry. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia kontraktu z Grzegorzem. To w końcu reprezentant Polski i na takich zawodnikach chcemy budować skład na kolejne sezony. Cieszę się, że wybrał akurat naszą ofertę, bo wiemy, że miał wiele innych intratnych propozycji – mówi Konrad Piechocki, prezes KPS-u Skry Bełchatów.

Już w sobotę rozgrywający poprowadzi zespół w kolejnym meczu PlusLigi, w którym PGE Skra zagra z Indykpolem AZS Olsztyn (godz. 14.45).

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved