Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łomacz i Penczew po pierwszych treningach ze Skrą

Łomacz i Penczew po pierwszych treningach ze Skrą

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Udało się zregenerować, mieliśmy kilka dni wolnego i głowa trochę odpoczęła. Przyjechałem tutaj z nową energią – mówi rozgrywający PGE Skry Grzegorz Łomacz, który dołączył do zespołu Skry w sobotę. – Po mistrzostwach Europy otrzymałem 9 dni wolnego. Odpoczywałem, sprawiłem sobie wakacje, teraz czuję się dobrze i fizycznie, i mentalnie – mówił po powrocie do Bełchatowa Nikołaj Penczew. 

Nowe otoczenie, ale już teraz mogę powiedzieć, że bardzo mi się tutaj podoba. Praktycznie już się zaaklimatyzowałem. Kilku chłopaków znałem już wcześniej, współpraca z trenerem także wygląda fajnie, więc nic tylko się cieszyć. Mam nadzieję, że jak najszybciej uda mi się zgrać z zespołem i już w meczu o Superpuchar będzie to wyglądało dobrze. Powoli ze wszystkimi będziemy się docierać – przyznaje Grzegorz Łomacz.O zgranie z rozgrywającym na pewno będzie łatwiej dla Szymona Romacia, Karola Kłosa i Bartka Bednorza. – Z Szymkiem graliśmy dwa lata w Lubinie, z Karolem kilka lat w kadrze, też się dobrze dogadujemy, z Bartkiem również miałem okazję grać.

 

 

Po mistrzostwach Europy otrzymałem 9 dni wolnego. Odpoczywałem, sprawiłem sobie wakacje, teraz czuję się dobrze i fizycznie, i mentalnie – mówił po powrocie do Bełchatowa Nikołaj Penczew. Przyjmujący dołączył do zespołu PGE Skry w ostatnią sobotę. – Przyznam, że tęskniłem za całą drużyną i sztabem. Kiedy jestem w Bułgarii, trochę zapominam polskiego, ale po przyjeździe szybko przypominam sobie język – przyznaje.

Bełchatowianie przygotowują się w hali Energia do kolejnych gier kontrolnych. W najbliższy weekend 16-17 września wezmą udział w charytatywnym turnieju Giganci Siatkówki. – Jesteśmy jeszcze bez Ebadipoura, ale dobrze trenujemy. Zajęcia są intensywne, także w siłowni, ale to normalne w okresie przygotowawczym – zaznacza przyjmujący PGE Skry.

 

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved