Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Będzie ciekawie na górze i na dole

LSK: Będzie ciekawie na górze i na dole

fot. Michał Szymański

Przed nami nominalnie dziewiąta kolejka spotkań Ligi Siatkówki Kobiet, choć dla niektórych zespołów będzie to już nawet dwunasta seria zmagań. Z pewnością wszyscy sympatycy żeńskiej siatkówki szykują się już na jutrzejszy hit kolejki. W Łodzi mistrz Polski ŁKS Commercecon Łódź podejmie niepokonanego w tym sezonie Chemika Police. 

Nie tylko jednak na szczycie tabeli będzie się działo. Bardzo ciekawie bowiem zapowiada się spotkanie w Radomiu, gdzie zawita wzmocniona zagranicznymi zawodniczkami Wisła Warszawa. Po ostatnim meczu warszawianek można coraz śmielej zakładać, że stołeczne siatkarki nie będą już tylko dostarczycielkami punktów dla rywali.Enea PTPS Piła – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
wtorek, 10.12, godz. 17:30
transmisja TV: Polsat Sport

Ligowy pociąg ruszy w Pile, gdzie Enea PTPS Piła podejmie Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Pilanki do meczu podejdą po dłuższym odpoczynku, ponieważ w ostatni weekend nie grały (mecz z #Volley Wrocław jest przełożony na 20.12), więc mogły w spokoju skupić się na treningach. Jednocześnie historia pokazuje, że czasem przerwa w rytmie meczowym wpływa niekorzystnie na postawę zespołu. Z kolei siatkarki Pałacu przyjadą do Piły po bolesnej porażce z Radomką. Bydgoszczanki prowadziły 2:0 i straciły kontrolę nad meczem. Szalona pogoń w tie-braku nie przyniosła efektów i w Bydgoszczy został tylko jeden punkt. Złości po meczu nie krył trener Pałacu Piotr Matela, z którego komentarza po przegranej można jednocześnie wywnioskować, że w Pile będzie go interesować jedynie zwycięstwo. – Jeśli chcemy myśleć o grze z jakimkolwiek przeciwnikiem z górnej półki, to najpierw musimy wygrywać takie mecze. Jeżeli nie potrafimy tego zrobić, to trudno mówić, abyśmy mieli grać na wyższym poziomie. Wydaje nam się, że ta sportowa złość przeważy we wtorek delikatnie na korzyść gości.

Typ redakcji:
Enea PTPS Piła – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 2:3

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved