Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Liga siatkarek ma wreszcie sponsora tytularnego

Liga siatkarek ma wreszcie sponsora tytularnego

fot. archiwum

W Lidze Siatkówki Kobiet rozgrywki wkraczają w decydującą fazę. To trzeci z rzędu sezon, kiedy to żeńska liga nie ma sponsora tytularnego. Na szczęście przynajmniej na jakiś czas są to ostatnie takie mistrzostwa. Polska Liga Siatkówki podpisała umowę o współpracy z firmą Tauron, która będzie obowiązywać przez cztery lata.

Tauron został sponsorem tytularnym Ligi Siatkówki Kobiet, a także: 1. Ligi Mężczyzn, Pucharu Polski kobiet i mężczyzn oraz sponsorem strategicznym PlusLigi i Superpucharów Polski kobiet i mężczyzn. Umowę w tej sprawie podpisano w poniedziałek. Nowe nazwy dla lig to odpowiednio TAURON Liga oraz TAURON 1.Liga.Witamy w naszej siatkarskiej rodzinie! To dla nas ważna chwila, bardzo się cieszę, że zyskaliśmy tak ważnego partnera – podkreśla Paweł Zagumny, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Tauron Polska Energia to bardzo silna marka na naszym rynku; cieszę się, że chce razem z nami budować świetlaną przyszłość ligowej siatkówki. Rozwijając nasze rozgrywki razem przyczynimy się także do sukcesów biało-czerwonych reprezentacji, które od lat przysparzają nam tylu radości – dodaje prezes.

Cieszymy się, że dołączamy do tej wielkiej siatkarskiej rodziny, a naszym klubom życzę sportowych sukcesów – mówi Filip Grzegorczyk, prezes zarządu Tauron Polska Energia. – Polska siatkówka to esencja współczesnego sportu. Z jednej strony sukcesy na najważniejszych światowych imprezach, z drugiej strony rozgrywki krajowe na najwyższym poziomie, przyciągające miliony fantastycznych kibiców. Dla Grupy TAURON ta współpraca ma również ogromny potencjał biznesowy – dodaje prezes Filip Grzegorczyk.

źródło: inf. własna, PLS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved