Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Niemcy M: Berlin Recycling nie zwalnia tempa, zwycięstwo Netzhoppers

Niemcy M: Berlin Recycling nie zwalnia tempa, zwycięstwo Netzhoppers

fot. Eckhard Herfet berlin-recycling-volleys-de

Drużyna ze stolicy Niemiec Berlin Recycling Volley nie zwalnia tempa, odniosła ósme zwycięstwo w lidze i pozostała liderem tabeli. Ekipa Kamila Ratajczaka Netzhoppers odniosła ważne zwycięstwo i ma na swoim koncie osiem punktów.

Berlin Recycling Volley pokonał w trzech setach Heitec Volley Eltmann 3:0 w meczu wyjazdowym i zachował pozycję lidera. W drużynie z Berlina cały mecz na pozycji libero rozegrał Adam Kowalski, zawodnik ten zanotował 69% przyjęcia pozytywnego i 31% perfekcyjnego, przyjmował 16 razy zagrywkę rywali. W ekipie Heitec cały mecz zagrał Rafał Prokopczuk, zdobył on trzy punkty w tym: dwa w ataku oraz jeden w bloku. Najlepiej punktującymi zawodnikami w zespole z Berlina: Cody Kessel i Jeffrey Jendryk II obaj siatkarze zdobyli po 14 punktów, w ekipie Heitec – Carlos Antony -13. Obie drużyny znajdują się na przeciwległych biegunach tabeli, Heitec zamyka tabele z trzema punktai, a Recycling Volleys jest pierwszy i ma 23 punkty.Drużyna Kamila Ratajczaka Netshoppers wygrała po zaciętym meczu z Helios Grizzlys giesen 3:2. Gospodarze prowadzili 2:1 po trzech partiach, ale nie zdołali wykorzystać swoich szans na zdobycie trzech punktów i musieli się zadowolić dwoma. Kamil Ratajczak rozegrał cały mecz, 17 razy przyjmował zagrywkę przeciwników i miał 59% przyjęcia pozytywnego oraz 35% perfekcyjnego. Liderami gospodarzy byli: Adam Schotten – 31 punktów oraz Dirk Westphal – 24 punkty. Dla Heliosu 18 punktów zdobył Anestis Dalakouras. Obie drużyny mają po 8 punktów i zajmują odpowiednio: Netzhoppers 8. miejsce, a drużyna z Giesen 11. miejsce.

Trzy punkty do swojego dorobku dopisała ekipa z Friedrichshafen, pokonała ona TV Rottenburg i ma tyle samo punktów co lider tabeli z Berlina. Grę gospodarzy napędził Nikola Gjogiew zdobywca 21 punktów, dla TV 15 punktów zdobył Ramon Martinez. Zespół z Rottenburga jest 10. i ma osiem punktów. Zacięty mecz rozegrały zespoły Volleyball Bisons Buhl oraz WWK Volleys Herrsching, dwa punkty zdobyli gospodarze, ich motorem napędowym był Anton Qafarena – zdobył on 22 punkty, a dla gości Jalen Penrose – 28. TV jest ósmy, a WWK zajmuje 4. miejsce i ma czternaście punktów. Zespół z Duren przegrał z SVG Luneberg 0:3, goście byli skuteczniejsi w bloku w tym elemencie zdobyli 11 punktów, podczas gdy gospodarze zaledwie trzy. Najlepiej punktującym zawodnikiem zespołu spod Hamburga był Antti Ronkainen – 16, dla zespołu SWD 10 punktów zdobył Sebastian Gevert. Ekipa z Duren jest siódma, a SVG z trzynastoma punktami jest trzecie.

Zobacz również:
Wyniki i tabela ligi niemieckiej mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved