Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Większość zespołów zawiesiła treningi, ale jest kilka wyjątków

I liga M: Większość zespołów zawiesiła treningi, ale jest kilka wyjątków

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, a co za tym idzie kolejnymi administracyjnymi decyzjami władz rządowych, samorządowych czy epidemiologicznych, Polska Liga Siatkówki S.A. wstrzymała do odwołania wszystkie ligowe rozgrywki, którymi zarządza, tj. PlusLigę, Ligę Siatkówki Kobiet oraz KRISPOL 1. Ligę Mężczyzn. Kluby pierwszoligowe zawiesiły również swoje treningi.

W związku z zagrożeniem epidemią wywołaną koronawirusem większość klubów występujących w Krispol 1. Lidze zawiesiła treningi. Przez najbliższe dni treningi na hali, bądź też w siłowni zawiesili: APP Krispol Września, AZS AGH Kraków, Exact Systems Norwid Częstochowa, KFC Gwardia Wrocław, KPS Siedlce, LUK Politechnika Lublin, Mickiewicz Kluczbork, MCKiS Jaworzno, SMS PZPS I Spała, SPS Chrobry Głogów oraz ZAKSA Strzelce Opolskie.W dalszym ciągu normalnie trenuje drużyna BBTS Bielsko-Biała. Zespół trenuje zarówno na siłowni, jak i w hali. Wiele wskazuje na to, że w poniedziałek do zajęć treningowych powrócą siatkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Z kolei od wtorku do treningów wrócą mistrzowie rundy zasadnicze KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn, czyli zawodnicy Stali Nysa S.A.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved