Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mariusz Marcyniak nie zagra już do końca sezonu

Mariusz Marcyniak nie zagra już do końca sezonu

fot. tauron1liga.pl

Siatkarze BKS-u Visła Bydgoszcz w ćwierćfinałowej rywalizacji play-off TAURON 1. Ligi okazali się lepsi od KPS-u Siedlce i awansowali do półfinału. Kontuzji nabawił się jednak Mariusz Marcyniak i, jak poinformował klub, nie zagra już do końca sezonu. W półfinale BKS zmierzy się z BBTS Bielsko-Biała. Początek już w niedzielę.

Komunikat klubu BKS-u Visła Bydgoszcz:W niedzielę zawodnicy BKS VISŁA Bydgoszcz wywalczyli awans do półfinałów Tauron 1.Ligi. Niestety w trakcie meczu w Siedlcach poważnej kontuzji doznał jeden z liderów naszego zespołu Mariusz Marcyniak. Natychmiast po zdarzeniu uzyskał niezbędną pierwszą pomoc medyczną. Wczoraj zostały wykonane szczegółowe badania  przez lekarza specjalizującego się w urazach sportowców. Diagnoza wyklucza naszego zawodnika z gry do końca sezonu.

Zarząd i pracownicy Klubu dają obecnie silne wsparcie Mariuszowi Marcyniakowi w zaplanowanym procesie leczenia i życzą szybkiego powrotu do pełnej sprawności.

źródło: BKS Visła Bydgoszcz - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę