Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Legionovia ujawniła trzon drużyny na kolejny sezon

Legionovia ujawniła trzon drużyny na kolejny sezon

fot. Bogusław Krośkiewicz

Dziewięć zawodniczek, które reprezentowały barwy Legionovii Legionowo w sezonie 2015/2016, ma stanowić trzon zespołu w kolejnych rozgrywkach klubowych. W ich gronie znalazły się między innymi Joanna Pacak, Monika Bociek oraz Alicja Grabka. Włodarze klubu zapowiedzieli, że na przestrzeni kilku kolejnych dni podadzą nazwiska siatkarek, które dołączą do teamu.

– Wiemy już, kto odejdzie. Na pewno możemy powiedzieć, że każde z tych rozstań nas martwi, a kilka bardzo. Gdyby kilka z tych dziewczyn zostało w przyszłym sezonie, już bardziej zgrany i doświadczony zespół mógłby zrobić kolejny krok do przodu. Ale trudno. Życie jednak nie znosi próżni i odejście kilku zawodniczek z pierwszego składu to szansa dla całej grupy tych, które nie tylko zostają już na pewno, ale w minionym sezonie wchodziły z powodzeniem, a często nawet zaczynały grę w pierwszej szóstce. Nadchodzący sezon to będzie ich czas. Jesteśmy tego pewni. A teraz kilka słów o tych, które w barwach Legionovii zagrają w nadchodzącym sezonie. Jeszcze bez nowych nazwisk… A nowe to będą dziewczyny, które marzą o dostaniu prawdziwej szansy. I ją dostaną – w ten sposób włodarze klubu na oficjalnej stronie internetowej drużyny żegnali się i jednocześnie przedstawili trzon zespołu Legionovii Legionowo na sezon 2016/2017.W teamie pozostać mają: Joanna Pacak, Iga Chojnacka, Katarzyna Połeć, Monika Bociek, Adriana Adamek, Klaudia Grzelak, Klaudia Alagierska, Alicja Grabka oraz Aleksandra Rasińska.

Włodarze zapowiedzieli również, że na dniach przedstawią nazwiska siatkarek, które dołączą do zespołu z Legionowa, zaznaczając, że może być wśród nich sporo niespodzianek. Warto przypomnieć, że dotychczas z dziesiątą drużyną sezonu 2015/2016 Orlen Ligi oficjalnie rozstało się kilka ogniw – Daria Paszek (MKS Dąbrowa Górnicza), Aleksandra Wójcik (Muszynianka Muszyna), Karolina Szymańska (Developres Rzeszów), Natalia Gajewska, prawdopodobnie Malwina Smarzek oraz Emilia Szubert.

Co dalej z limitami dla obcokrajowców w Polsce?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: inf. własna, legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved