Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Laureaci konkursu – półfinały Pucharu Polski

Laureaci konkursu – półfinały Pucharu Polski

Znamy już rozstrzygnięcie naszego wczorajszego konkursu. Sporo osób zdecydowało się na wysłanie odpowiedzi, zanim jeszcze zapadły ostateczne rozstrzygnięcia i ta taktyka okazała się słuszna. Dziś wieczorem kolejny konkurs, w którym do wygrania będą zaproszenia na niedzielny finał Pucharu Polski kobiet w Zielonej Górze.

Zadaniem konkursowym było podanie nazw czterech drużyn, które zagrają w sobotnich półfinałach. Liczyła się kolejność prawidłowych odpowiedzi i część z uczestników zdecydowała się wysłać swoje typy jeszcze przed rozpoczęciem meczów ćwierćfinałowych, część natomiast wolała poczekać na rozstrzygnięcia, licząc, że ci pierwsi się pomylą.Wiadomo już, że w sobotę w Zielonej Górze Chemik Police zmierzy się z Developresem Rzeszów, a Impel Wrocław zagra z Budowlanymi Łódź. Te dwa spotkania dzięki PLPS i Strefie Siatkówki obejrzeć w towarzystwie bliskiej osoby będą mogli:
– Paweł Podlewski
– Kacper Marciniszyn
– Natalia Bielińska
– Jakub Hawrot
– Ireneusz Anderst

Laureaci o sposobie otrzymania nagrody dowiedzą się dziś drogą mailową. A już dziś wieczorem kolejny konkurs, w którym będziemy mieli dla was pięć podwójnych zaproszeń na niedzielny mecz półfinałowy Pucharu Polski kobiet w Zielonej Górze.

Kibice, którzy nie wygrają zaproszeń, mogą nabyć bilety na mecze półfinałowe oraz na finał pod adresem plps.abilet.pl.

Ceny biletów na mecze półfinałowe: 20 zł, 30 zł, 40 zł. Jeden bilet uprawnia do wejścia na dwa mecze półfinałowe (I mecz półfinałowy – godz. 14.45, II mecz półfinałowy – godz. 18.00).

Ceny biletów na mecz finałowy: 20 zł, 30 zł, 40 zł (godz. 14.45).

2. etap sprzedaży: w dni meczowe, 4 – 5.02.2017 r., od godz. 10.00, w kasie MOSiR Zielona Góra (ul. Sulechowska 41).

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, konkursy, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-02-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved