Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Laureaci Europejskiej Gali Siatkówki

Laureaci Europejskiej Gali Siatkówki

fot. CEV

Tegoroczna edycja Europejskiej Gali Siatkówki, która odbyła się w piątkowy wieczór w hotelu Ritz-Carlton w Moskwie, była okazją do uhonorowania największych gwiazd siatkówki halowej i plażowej, które odcisnęły swoje piętno na sezonie 2017 i dodały kolejne trofea do swoich imponujących kolekcji. Nagrody przyznane tego wieczora odzwierciedlają wizję Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej, która akcentuje rolę największych gwiazd siatkówki, gdyż to one inspirują młode pokolenia do uprawiania tego sportu i są wzorami do naśladowania na boisku i poza nim.

Poniżej prezentujemy liderów siatkówki, zawodników i trenerów, którzy pojawili się na scenie podczas Europejskiej Gali Siatkówki w stolicy Rosji, odbierając nagrody będące uznaniem ich wybitnych osiągnięć. 

Wydarzenie roku CEV

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 – prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, pan Jacek Kasprzyk, otrzymał nagrodę w uznaniu dla ogromnego sukcesu osiągniętego dzięki organizacji mistrzostw Europy 2017. Siatkarska impreza roku rozpoczęła się 24 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie uroczystą ceremonią otwarcia i ekscytującym meczem pomiędzy reprezentacjami Polski i Serbii, który został rozegrany przed publicznością liczącą sobie 65 407 widzów, ustanawiając tym samym rekord wszech czasów w europejskiej siatkówce.

źródło: CEV, PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-11-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved