Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kubiak w Modenie nie zagra, zostaje w Japonii

Kubiak w Modenie nie zagra, zostaje w Japonii

fot. Aleksandra Twardowska

Michał Kubiak od dłuższego czasu łączony był z przenosinami na Półwysep Apeniński, gdzie miałby występować w Leo Shoes Modena. Kwestię transferu skomplikowała jednak pandemia koronawirusa, która dotknęła w dużym stopniu północnych Włoch. Kubiak zostaje więc w Panasonic Panthers na kolejny sezon, o czym poinformował jego agent Georges Matijašević.

W ostatnim czasie Georges Matijašević potwierdził, że francuski szkoleniowiec, Laurent Tillie przestanie pełnić obowiązki opiekuna reprezentacji Francji i przeniesie się do Kraju Kwitnącej Wiśni. Tillie ma przejąć „Pantery” po igrzyskach olimpijskich, które mają się odbyć latem w Tokio. Jego kontrakt ma obowiązywać przez cztery sezony.Siatkarski portal World of Volley poinformował również, że Matijašević potwierdził pozostanie w klubie Kubiaka. Polski przyjmujący ma wypełnić kontrakt podpisany latem 2019 roku i zostać w Panasonic Panthers na sezon 2020/2021.

Tym samym nie dojdzie do skutku transfer Kubiaka do Włoch. Kapitan naszej reprezentacji miał już zaakceptować ofertę dołączenia do Leo Shoes Modena jeszcze w trakcie sezonu 2019/2020. Druga siła ligi włoskiej ostrzyła sobie zęby na walkę o Scudetto, jednak wiele wskazuje na to, że sezon nie zostanie dokończony zgodnie z planem.

Więcej w serwisie Polsatu Sport.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved