Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kto na rozegraniu w Developresie Rzeszów?

Kto na rozegraniu w Developresie Rzeszów?

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Do zamknięcia kadry Developresu Rzeszów brakuje jeszcze trzech zawodniczek. Dwóch rozgrywających i atakującej. Według serwisu rzeszow.sport.pl Developres zasilą rozgrywające Anna Kaczmar i Karolina Szczygieł, a także atakująca mająca za sobą sezon w I lidze (Patrycja Flakus).

W Developresie przedłużono umowy z dwoma środkowymi: Magdaleną Hawryłą i Katarzyną Warzochą, przyjmującą Ewą Śliwińską i libero Lucyną Borek.To były nasze przemyślane decyzje – mówił we wtorkowej rozmowie w Radiu Centrum Wiesław Kozieł, wiceprezes rzeszowskiego klubu, który za ubiegły, bardzo słaby sezon największe pretensje miał do zawodniczek. – Jesteśmy bardzo rozczarowani. Nie udało się stworzyć zespołu, klimatu. My także popełniliśmy błędy. Musieliśmy zrobić rewolucję – podkreślił Kozieł.Ruchy transferowe Developresu robią wrażenie. Szczególnie zakontraktowanie reprezentacyjnej przyjmującej Klaudii Kaczorowskiej (ostatnio PGE Atom Trefl Sopot). Sporo obiecuje się również po transferze środkowej Katarzyny Mróz (Chemik Police). 35-letnia zawodniczka ma być drugą kluczową zawodniczką. W ataku postawiono na Adelę Helić. Serbka ma za sobą dobry sezon w Polskim Cukrze Muszyniance Muszyna. Ponadto klub pozyskał środkową Karolinę Szymańską (Legionovia Legionowo), przyjmującą z Bułgarii Kremenę Kamenową (Idmanocagi – Turcja) i Natalię Strózik (BKS Bielsko-Biała), a także libero Joannę Nickowską z drużyny PSPS-u Chemika Police.

Do zamknięcia kadry brakuje jeszcze trzech zawodniczek. Dwóch rozgrywających i atakującej. Według serwisu rzeszow.sport.pl Developres zasilą rozgrywające Anna Kaczmar (PGE Atom Tref Sopot) i Karolina Szczygieł (Polski Cukier Muszynianka Muszyna), a także atakująca mająca za sobą sezon w I lidze. – Wiem, że zrobiliśmy dobry zespół, że będziemy grali fajną i lepszą siatkówkę – zapewniał wiceprezes Kozieł, dla którego plan minimum w nowym sezonie to szóste miejsce i gra w fazie play-off. – Z szóstego miejsca będę zadowolony. Tak samo mówiłem rok temu. Wtedy jednak trochę się rozpędziliśmy. Oby tylko ominęły nas kontuzje – dodał.

Więcej w serwisie rzeszow.sport.pl

źródło: rzeszow.sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved