Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > KS Metro Warszawa z nowym rozgrywającym

KS Metro Warszawa z nowym rozgrywającym

fot. ksmetro

W drugoligowym KS-ie Metro Warszawa kolejne transfery. Do drużyny Wojciecha Szczuckiego dołącza Tomasz Walendzik, który w sezonie 2017/2018 odpowiadać będzie za rozegranie w drużynie z Ursynowa. – Nie było mnie tu 11 lat, wracam jako zupełnie inny zawodnik i postaram się pomóc drużynie jak tylko mogę – mówi zawodnik.

Tomasz Walendzik to wychowanek klubu Metro, który swoją siatkarską przygodę rozpoczął w 1997 roku pod wodzą trenera Szczuckiego, z którym sięgnął po 4 medale mistrzostw Polski – zdobywając dwukrotnie złoty medal w kategorii młodzika, srebro w kadetach oraz brąz w juniorach, co czyni go najbardziej utytułowanym zawodnikiem klubu Metro.Walendzik medale dla Metra zdobywał m.in. z Piotrkiem Nowakowskim, Andrzejem Wroną, Kubą Radomskim, Zbigniewem Bartmanem, Krzysztofem Wierzbowskim, Grzegorzem Łomaczem, Karolem Kłosem czy Pawłem Mikołajczakiem.

Tomek do KS-u Metro Warszawa przechodzi po 3 latach gry w Lesanie Halinów. W swoim siatkarskim CV ma również grę w pierwszoligowych drużynach, m.in. w BBTS-ie Bielsko-Biała czy KS-ie Poznań. – Do powrotu namówił mnie oczywiście trener Szczucki, skłoniła mnie możliwość ponownej pracy z nim. Nie było mnie tu 11 lat, wracam jako zupełnie inny zawodnik i postaram się pomóc drużynie jak tylko mogę. Liczę, że razem z moimi kilkoma kolegami sprzed lat, którzy również dołączą do ekipy Metra w nadchodzącym sezonie, jesteśmy w stanie stworzyć ciekawą drużynę z ogromnym apetytem na wygrywanie – komentuje swoją decyzję Walendzik.

Tomasz Walendzik jest pierwszym nowym zawodnikiem, który dołącza do drużyny Wojciecha Szczuckiego. Klub w najbliższym czasie poinformuje o kolejnych wzmocnieniach przed sezonem 2017/2018.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved