Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Zapłacki nadal zawodnikiem beniaminka I ligi

Krzysztof Zapłacki nadal zawodnikiem beniaminka I ligi

fot. Klaudia Piwowarczyk

Krzysztof Zapłacki przez kolejny sezon będzie bronił barw ZAKSY Strzelce Opolskie, beniaminka I ligi mężczyzn. Przypomnijmy, że zespół z Opolszczyzny w tym sezonie uzyskał awans do rozgrywek na zapleczu PlusLigi.   – Chcemy dostarczać wielu emocji i powodów do radości naszym kibicom – mówi przyjmujący zespołu.

Gdy kapitan Grzegorz Wójtowicz mówił o doświadczeniu i zgraniu, które dały ZAKISE awans, myślał właśnie o takich zawodnikach, jak Krzysztof Zapłacki. Tym bardziej cieszy kibiców, że ten duet przyjmujących zagra w drużynie ze Strzelec Opolskich w kolejnym sezonie.  Nowe wyzwanie, inny poziom, wymagający rywale – te określenia padają najczęściej gdy spytać siatkarzy o to, co czeka zespół beniaminka w następnym sezonie. Ale tak jak pozostali, tak i Krzysztof Zapłacki, który zostaje z ZAKSĄ, cieszy się z perspektywy gry na zapleczu Plusligi.Sam awans był powodem do ogromnej radości i satysfakcji. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się tego dokonać. Jest to dla nas zawodników oraz dla całego klubu nowe, niełatwe wyzwanie ale jestem pełen optymizmu i przekonania, że sobie poradzimy – mówi przyjmujący.  I dodaje: – Chcemy dostarczać wielu emocji i powodów do radości naszym kibicom. Mamy nadzieję, że będą licznie przychodzili i zapełniali naszą halę bo gdy słyszymy mocne wsparcie z trybun, mamy większą radość z gry.

I tak jak koledzy z boiska – Maciej Walczak czy wspomniany już Wójtowicz – tak Zapłacki dodaje, że na boisku nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. – Jestem pewien, że sam awans do 1. Ligi nie był szczytem naszych możliwości i udowodnimy, iż w pełni na to zasłużyliśmy. Mogę zapewnić, że w każdym spotkaniu damy z siebie 100% i będziemy zawsze walczyć o wygraną. Z własnego doświadczenia wiem, że jest to trudna oraz wymagająca liga, więc czeka nas wiele pojedynków na naprawdę dobrym poziomie, na które już teraz w imieniu całego zespołu serdecznie zapraszam – dodaje „Killer”.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: ZAKSA Strzelce Opolskie

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved