Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Śmigiel: Mamy miesięczne zaległości w wypłatach

Krzysztof Śmigiel: Mamy miesięczne zaległości w wypłatach

W ostatnim czasie bardzo dużo mówiło się o problemach finansowych Stoczni Szczecin, które miałyby spowodować odejście chociażby Bartosza Kurka. Dyrektor klubu, Krzysztof Śmigiel przyznał w „Super Expressie, że klub ma rzeczywiście zaległości finansowe, ale zaledwie miesięczne.  –  Rzeczywiście, mamy miesięczne zaległości w wypłatach, ale lada dzień je wyrównamy. To nic strasznego, taki poślizg może się zdarzyć każdemu, szczególnie na etapie tworzenia tak dużego projektu w tak krótkim czasie –  czytamy w serwisie internetowym Super Expressu.

Dyrektor Stoczni Szczecin uspokaja, że sytuacja klubu nie jest trudna, a zaległości zostaną szybko spłacone. Śmigiel przyznaje także, że niewypłacone zawodnikom kwoty to nie jest jedyny problem Stoczni, wyjaśniając także skąd to całe obecne zamieszanie. – Były zaległości z ubiegłego sezonu, gdy drużyna występowała jeszcze pod nazwą Espadon. Wzięliśmy je na siebie i spłaciliśmy. Do spłaty pozostało już niewiele. Przy tak wielkim projekcie, który przewiduje w trzecim sezonie wygranie Ligi Mistrzów, namówienie partnerów do inwestycji nie jest łatwe. Ale już jesteśmy blisko podpisania umowy z trzema kolejnymi kontrahentami – zapewnia w Super Expressie.

Stocznia prowadzi liczne rozmowy z potencjalnymi partnerami, co ma wpłynąć na stabilizację sytuacji w klubie. – Ten projekt wciąż jest w budowie i dobrze idzie, wierzę, że nie zakończy się tak jak w Resovii Rzeszów, gdzie wydano miliony złotych i wynik jest zerowy. Zresztą jeden z partnerów Resovii chce się przenieść do naszego klubu. Wiadomo, że naszym głównym sponsorem jest Stocznia Szczecińska, z którą mamy podpisaną umowę. Do nazwy klubu dojdzie jeszcze jeden człon – zdradza Śmigiel.

Cała rozmowa Jerzego Chwałka, w serwisie Super Expressu

źródło: inf. własna, sport.se.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved