Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Rejno: Wracam do siebie

Krzysztof Rejno: Wracam do siebie

fot. Aleksandra Twardowska

Krzysztof Rejno po pobycie w zespole z Zawiercia powrócił do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. 26-letni środkowy o miejsce w składzie powalczy m. in. z Łukaszem Wiśniewskim i Davidem Smithem.  – Wracam do siebie i nic mnie tutaj nie zaskoczy. Mogę się skupić na pracy i patrzeniu w przyszłość – mówi zawodnik.

ZAKSA przygotowuje się do sezonu, ale bez kluczowych zawodników. Benjamin Toniutti, Sam Deroo, Paweł Zatorski czy Aleksander Śliwka są na mistrzostwach Europy. – Ze względu na to, że jest nas ograniczona ilość, chłopaki są na zgrupowaniach drużyn narodowych musimy większą uwagę przykładać do siłowni. Po prostu fizycznie przygotowujemy się do sezonu.  opowiada Rejno.  W hali podopieczni Nikoli Grbica mogą zrobić praktycznie niewiele. – W hali możemy zrobić trochę techniki, przypomnieć sobie pewne ruchy i wprowadzić się do grania – podkreślił środkowy.Pełny skład opiekun mistrzów Polski będzie miał do dyspozycji na krótko przed rozpoczęciem sezonu. – Czasu na zgranie będzie mało, ale zespół w obecnym zestawieniu funkcjonuje już od paru lat i myślę że nie będzie to dużym problemem – przyznał Krzysztof Rejno.

On sam wraca do ZAKSY po rocznym wypożyczeniu do Aluron Virtu  CMC Zawiercie. – Wracam do siebie i nic mnie tutaj nie zaskoczy. Mogę się skupić na pracy i patrzeniu w przyszłość – mówi.  Krzysztofa Rejno czeka na pewno trudna walka o miejsce w składzie. – Jasne, że chciałbym grać jak najwięcej, ale wszyscy idziemy w jednym kierunku, spróbujemy obronić tytuł mistrzowski i to jest najważniejsze – zakończył środkowy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

źródło: inf. własna, ZAKSA TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved