Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Rejno na rok wypożyczony do MKS-u Będzin

Krzysztof Rejno na rok wypożyczony do MKS-u Będzin

fot. Mateusz Siwiec

Na wniosek MKS-u Będzin, po wyrażeniu woli przez Krzysztofa Rejno, klub sportowy ZAKSA zgadza się na wypożyczenie zawodnika. Oznacza to, że w sezonie 2016/17 środkowy zagra w barwach klubu z Będzina – czytamy na oficjalnej stronie drużyny mistrzów Polski.

To dla mnie ogromna szansa pogłębienia zdobytych w ZAKSIE doświadczeń. Od starszych kolegów nauczyłem się wiele, teraz będę miał możliwość zweryfikowania tej wiedzy na boisku – podkreślił Krzysztof Rejno, tłumacząc swoją decyzję.Cieszę się, że tak obiecujący młody zawodnik ma okazję realnego zmierzenia się z grą w pierwszej szóstce, to zdecydowanie wzmocni i umiejętności techniczne, i odporność psychiczną w grze o wysokie stawki – podsumował Michał Chadała, asystent pierwszego trenera ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Krzysztof Rejno gra w kędzierzyńskim klubie od roku 2014. Na swoim koncie ma srebrny medal Młodej Ligi w sezonie 2014/2015 i złoto PlusLigi w sezonie 2015/2016. W minionych rozgrywkach zawodnik w kędzierzyńskich barwach zagrał w 51 setach 22 meczów, zdobywając dla swojej drużyny 26 punktów.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

Co dalej z limitami dla obcokrajowców w Polsce?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved