Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Ignaczak oficjalnie prezesem Asseco Resovii

Krzysztof Ignaczak oficjalnie prezesem Asseco Resovii

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Mówiło się o tym od ponad tygodnia, jednak dopiero teraz potwierdziło się, że Krzysztof Ignaczak został nowym prezesem Asseco Resovii Rzeszów. Były siatkarz zostanie zaprezentowany w nowej roli w środę podczas konferencji prasowej. – Nominacja na stanowisko prezesa jest dla mnie olbrzymią nobilitacją – mówi nowy prezes rzeszowskiego klubu.

Sam zainteresowany jeszcze w ubiegły poniedziałek potwierdzał, że prowadzi rozmowy z rzeszowskim klubem. – Jeszcze nie jestem prezesem i chyba jeszcze nie będę. Dopóki nie dogadamy szczegółów, to nie ma mowy o potwierdzeniu takich informacji. Jestem w trakcie rozmów z klubem między innymi na temat koncepcji na przyszłość. Każdy ma swoją wizję tego, jak działać. Musimy znaleźć wypadkową. Kiedy zakończą się rozmowy, zobaczymy – mówił Krzysztof Ignaczak.  Jak się okazało, rozmowy zakończyły się sukcesem i strony doszły do porozumienia. – Mogę oficjalnie potwierdzić, że zostałem prezesem Asseco Resovii Rzeszów – mówi Krzysztof Ignaczak, który zastąpił na tym stanowisku Bartosza Górskiego. – W pierwszej kolejności chciałbym podziękować Bartoszowi Górskiemu, który oddał dużą część swojego życia na to, żeby stworzyć podwaliny pod sukcesy, których byliśmy beneficjentami. Za to Bartoszowi bardzo dziękujemy, zawsze będziesz częścią naszego klubu, drzwi dla ciebie zawsze będą otwarte. Nominacja na stanowisko prezesa jest dla mnie olbrzymią nobilitacją, spędziłem tutaj dużo czasu jako gracz. Tworzyliśmy wspólnie nasze sukcesy. Dzisiaj stoję na czele dobrze zorganizowanego, funkcjonującego klubu i mamy pomysły na to, żeby ponownie wrócić na najwyższe stopnie podium. Takiego wyzwania się podjąłem, przychodząc do klubu jako prezes. Chcemy, żeby Asseco Resovia odzyskała blask, o którym kiedyś mówiliśmy – stwierdził Krzysztof Ignaczak na konferencji prasowej.

Obecnie mierzymy się z pewnymi problemami. Mój apel do wszystkich kibiców – jesteście nam bardziej potrzebni niż kiedykolwiek i zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do kibicowania. Stwórzmy razem to, co było kiedyś, atmosferę Podpromia, które nazywane było twierdzą. Ja mogę ze swojej strony obiecać, że klub zrobi wszystko, aby otworzyć się na kibica, abyśmy poszli bardziej w stronę stworzenia rodzinnej atmosfery, zapełnionych hal i wspólnego kibicowania naszym zawodnikom – powiedział Krzysztof Ignaczak, prezes zarządu Asseco Resovii Rzeszów.

 

źródło: assecoresovia.pl, rzeszow.wyborcza.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved