Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Ignaczak: Jest jedna propozycja gry

Krzysztof Ignaczak: Jest jedna propozycja gry

fot. Katarzyna Antczak

Wielokrotny reprezentant Polski, mistrz świata, po sezonie został bez pracy. Asseco Resovia, po dziewięciu latach, nie przedłużyła z nim umowy. Krzysztof Ignaczak chciał pograć jeszcze rok, dociągnąć do dziesiątego sezonu i zakończyć karierę. Być może jednak los przyspieszy „zawieszenie butów na kołek”. Nic nie jest jednak jeszcze pewne, choć libero mocno zastanawia się, czy zmieniać jeszcze otoczenie. – Telefon się rozdzwonił, czego się nie spodziewałem. Jest jednak oferta, którą rozważam, ale decyzji jeszcze nie podjąłem – powiedział były libero Asseco Resovii.

9 lat w tym mieście przywiązało nas do Rzeszowa. Zmiana warunków dla nas, dla mojej rodziny to duże wyzwanie. Decyzja nasza musi być przemyślana. Jest jedna propozycja gry, która rozważam. Telefon się rozdzwonił po zakończonym sezonie, czego się nie spodziewałem – powiedział Krzysztof Ignaczak.Jedną z opcji jest też samotny wyjazd Krzysztofa Ignaczaka na rok, a pozostanie rodziny w Rzeszowie. – Nie wykluczamy i takiej możliwości. Ale moja rodzina już dużo wycierpiała przez lata zgrupowań itp. Decyzja zostanie podjęta przeze mnie, żonę i dzieci. Raczej jeśli byśmy mieli wyjeżdżać, to całą rodziną. Kluczowe będą najbliższe dwa tygodnie, na nie mam zaplanowane trzy kluczowe dla przyszłości rozmowy – dodał mistrz świata.

Jeśli nie gra, to biznes. – Mam pomysł na pracę z młodzieżą, ale nie jako trener, bo to niewdzięczna praca. Raczej jako człowiek, który pomoże im połączyć życie ze sportem, jako taki mentor, bo wiem, że tego brakuje – zdradził libero.

*rozmawiał Marcin Lew (rzeszow.sport.pl)
*więcej w serwisie rzeszow.sport.pl

źródło: rzeszow.sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved