Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Gulak: Dla nas każdy mecz jest bardzo ważny

Krzysztof Gulak: Dla nas każdy mecz jest bardzo ważny

fot. krispol1liga.pls.pl

KPS Siedlce po bardzo słabym początku sezonu KRISPOL I ligi mężczyzn zaczyna pomału odrabiać straty do ligowych rywali. Po 16. kolejkach ma na swoim koncie pięć zwycięstw. W ostatniem starciu przeciwko Mickiewiczowi niewiele zabrakło, aby siedlczanie urwali punkty przeciwnikowi. – Zdołaliśmy się odbudować. Zyskaliśmy dużo pewności siebie szczególnie u siebie w domu. Mam nadzieję, że będziemy w stanie utrzymać ten poziom zaangażowania i walecznosci do końca sezonu – powiedział Krzysztof Gulak, kapitan KPS-u.

Za wami dość wyrównane spotkanie przeciwko Mickiewiczowi. Naprawdę niewiele zabrakło, abyście wywieźli z Kluczborka jakieś punkty.Krzysztof Gulak:Zgadza się, mecz był bardzo wyrównany i szkoda, że nie udało się nam wywieźć, choć jednego punktu z trudnego terenu, jakim jest Kluczbork.

Chyba najbardziej możecie żałować czwartego seta, bo mieliście szansę doprowadzić do tie-breaka?

– Niestety taka sytuacja przytrafia się nam któryś raz z kolei i po raz kolejny na wyjeździe. Ostatecznie zostajemy z niczym, a punkty są nam bardzo potrzebne.

Końcówka pierwszej części rundy zasadniczej i początek drugiej był dla was udany. Udało się wam przełamać i odnieść ważne zwycięstwa.

– Zdołaliśmy się odbudować. Zyskaliśmy dużo pewności siebie szczególnie u siebie w domu. Mam nadzieję, że będziemy w stanie utrzymać ten poziom zaangażowania i walecznosci do końca sezonu.

Trener cały czas podkreśla, że jest z was bardzo dumny i ogromnie cieszy się, że po przełamaniu się przed własną publicznością, wygraliście również na wyjeździe.

– Brakuje nam punktów z wyjazdowych meczów, a boli to szczególnie, gdy zdarzają się nam takie końcówki, jak właśnie ta w Kluczborku, czy wcześniej w Częstochowa bądź Krakowie.

Przed wami kilka dni, które możecie poświęcić na spokojny trening i przygotowania do ważnego meczu przeciwko ZAKSIE Strzelce Opolskie.

– Tak jak już wcześniej wspominałem, dla nas każdy mecz jest bardzo ważny, więc nie będzie trzeba nikogo dodatkowo motywować na to spotkanie.

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved