Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Krystyna Strasz: Nasze błędy zadecydowały o przegranej

Krystyna Strasz: Nasze błędy zadecydowały o przegranej

fot. archiwum

MKS Dąbrowa Górnicza poniósł porażkę z Muszynianką Muszyna, a główną przyczyną były błędy i niewykorzystane kontrataki. – Szkoda straconej szansy w tym meczu, żałujemy szczególnie przegranej trzeciej partii – powiedziała libero dąbrowskiej ekipy.

Błędy indywidualne, które przydarzyły się MKS-owi, sprawiły, że dąbrowianki zapisały na swoje konto tylko jeden punkt. Przez niemal całe spotkanie podopieczne Serramalery toczyły wyrównany pojedynek. – Popełniłyśmy w meczu przeciwko Muszyniance wiele błędów i to zadecydowało o naszej porażce. Nawet w momencie, gdy prowadziłyśmy kilkoma punktami, żadna z nas nie ustrzegła się pomyłek i przegrałyśmy mecz, który był przez nas do wygrania. Szczególnie żal nam przegranego trzeciego seta, prowadziłyśmy czterema punktami i potem poprzez własne pomyłki to nasze rywalki cieszyły się z wygranej – stwierdziła Krystyna Strasz.

Dąbrowianki dobrze spisują się w spotkaniach wyjazdowych i z wielkimi nadziejami wybierają się na mecz do Wrocławia przeciwko Impelowi. – Mam nadzieję, że z Wrocławia wrócimy z punktami i podtrzymamy swoją dobrą passę. Mam nadzieję, że zdobędziemy jak najwięcej punktów w pierwszej rundzie, ponieważ obecny system rozgrywek, gdzie nie ma pierwszej rundy play-off, wyklucza straty punktów – podsumowała Krystyna Strasz. W podobnym tonie wypowiedziała się Joanna Staniucha-Szczurek, która weszła z ławki rezerwowych. – Otrzymałam swoją szanse i starałam się ją wykorzystać, trzeba pamiętać, że siatkówka to sport drużynowy. Cały ten mecz z Muszynianką falował raz w jedną, a raz w drugą stronę. Nasze błędy zadecydowały o naszej porażce, ponieważ rywalki popełniły ich mniej i dzięki temu wygrały – zakończyła zawodniczka.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved