Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Krystyna Strasz na dłużej w ŁKS-ie Łódź

Krystyna Strasz na dłużej w ŁKS-ie Łódź

fot. Michał Szymański

Z ŁKS-em Commercecon Łódź zdobyła kolejno srebro, złoto i brąz mistrzostw Polski. I nie zamierza na tym poprzestać. Krystyna Strasz, libero Łódzkich Wiewiór, przedłużyła kontrakt na kolejny sezon.

W zawodowej karierze Krystyna Strasz reprezentowała jedynie dwa kluby – MKS Dąbrowa Górnicza oraz ŁKS Commercecon Łódź. Nie ukrywała jednak, że podpisanie kontraktu z ŁKS-em Commercecon miało być początkowo jedynie krótką przygodą. – Przyjeżdżając tutaj miałam zamiar zostać na jeden sezon. A właściwie połowę, bo dołączyłam w listopadzie – wyjaśniła libero.Na szczęście sprawy potoczyły się inaczej. – Nie spodziewałam się w życiu, że w Łodzi będę czuła się jak w domu. Bardzo podoba mi się zarówno w mieście, jak i w klubie. Na przestrzeni tych kilku sezonów widzę, jak bardzo klub się rozwinął i jak fajne ma przed sobą perspektywy. ŁKS to jedna wielka rodzina, a ja czuję się jej częścią. Po rozmowach z klubem nie mogłam więc podjąć innej decyzji jak przedłużenie kontraktu. Bardzo się cieszę , że kolejny sezon zagram w koszulce ŁKS-u  Commercecon Łódź – podkreśliła.

Łódzki Klub Sportowy okazał się dla Krystyny Strasz szczęśliwy. W biało-czerwono-białych barwach zdobyła wicemistrzostwo oraz mistrzostwo Polski, a w sezonie 2019/20 brązowy medal. Dzięki naszej libero do zespołu przylgnął przydomek Łódzkie Wiewióry.  – Cieszę się, że w gronie zawodniczek, które zostają na kolejny sezon, znalazła się również Krysia Strasz – podkreśliła Katarzyna Sielicka, dyrektor ds sportowych ŁKS-u Commercecon. – Przez trzy sezony wszyscy mieli okazję przekonać się jak wiele dobrego wnosi do zespołu zarówno na boisku, jak i w szatni. To dobry duch drużyny, zawsze uśmiechnięta i zagrzewająca pozostałe zawodniczki do walki o każdą piłkę. To ważne, aby w zespole pozostały siatkarki, które czują klimat klubu. Jest to duża wartość dodana.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved