Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kristin Hildebrand: Grało mi się naprawdę świetnie

Kristin Hildebrand: Grało mi się naprawdę świetnie

fot. impelwroclaw.pl

W czwartkowy wieczór w hali Orbita gwiazdy Impelu Wrocław zaświeciły podczas spotkania z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Najjaśniej, jak się okazało, Kristin Hildebrand, Amerykanka grająca na przyjęciu w biało-zielonych barwach została wybrana MVP inauguracyjnego meczu Orlen Ligi.

Gdy w czerwcu było już wiadomo, że Kristin Hildebrand zasili skład wrocławskiego klubu, wieść o tym rozeszła się błyskawicznie i spotkała z wielką radością kibiców. W aktualnym sezonie siatkarka ma za zadanie wykorzystać swoje doświadczenie i wesprzeć drużynę w przyjęciu. Po pierwszej kolejce może przyznać: „zadanie wykonane”. Teraz pozostaje tylko obserwować formę zawodniczki w kolejnych meczach. Aktualnie dzięki swojej dobrej postawie we wszystkich elementach gry zawodniczka wybija się na pozycję jednego z najsilniejszych ogniw drużyny.

Jej znakomita dyspozycja na boisku została doceniona przez kibiców zespołu znad Odry, którzy bardzo entuzjastycznie reagowali na jej zaangażowanie w grę. Kristin Hildebrand zapytana o wrażenia po meczu była pełna entuzjazmu. – Walka w tym meczu była dla mnie niezwykłym wydarzeniem, ponieważ to początek nowego sezonu, który rozpoczął się dla nas zwycięstwem. To niesamowite przeżycie, widzieć i czuć wsparcie naszych kibiców. Grało mi się naprawdę świetnie, ponieważ czułam znakomitą, pełną zabawy atmosferę panującą w hali – komentuje Amerykanka.Multimedalistka w pojedynku z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zdobyła 11 punktów, blokowała akcje rywalek, a jej skuteczność w ataku to aż 59%! Swoją postawą zasłużyła na statuetkę: – MVP to dla mnie prawdziwe wyróżnienie, a przy tym jestem wdzięczna mojej drużynie. To sport zespołowy. Wszyscy zasługujemy na tę nagrodę – puentuje przyjmująca Impelu Wrocław.

źródło: impelwroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved