Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krispol sponsorem tytularnym I ligi mężczyzn

Krispol sponsorem tytularnym I ligi mężczyzn

Zaplecze PlusLigi zyskało nowego partnera. Firma Krispol została sponsorem tytularnym rozgrywek. – Przy udziale takich przyjaciół polskiej siatkówki, jak firma Krispol, możemy oczekiwać dalszego rozwoju naszej siatkówki ligowej, a co za tym idzie przyszłych sukcesów naszych reprezentacji – powiedział Paweł Zagumny, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A., która zajmuje się prowadzeniem rozgrywek I ligi mężczyzn od sezonu 2018/2019.

W ubiegłorocznych rozgrywkach po raz pierwszy w historii zaplecza PlusLigi można było obejrzeć telewizyjne transmisje z meczów, a ich oprawa była niemal identyczna, jak w najwyższej klasie rozgrywkowej, dodatkowo I liga doczekała się nowoczesnej, dedykowanej strony internetowej. Teraz rozgrywki zyskały sponsora tytularnego.– Gorąco wierzymy, że przy wsparciu naszego nowego partnera – marki Krispol uda nam się poczynić kolejny krok w podnoszeniu jakości i atrakcyjności Krispol I Ligi Mężczyzn – cieszył się z zawarcia porozumienia Paweł Zagumny, prezes zarządu PLS S.A. – Przy udziale takich przyjaciół polskiej siatkówki, jak firma Krispol, możemy oczekiwać dalszego rozwoju naszej siatkówki ligowej, a co za tym idzie przyszłych sukcesów naszych reprezentacji – dodał.

Zadowolenia z podpisania umowy nie krył również Grzegorz Ratajczak, członek zarządu spółki Krispol. – Sport jest na stałe wpisany w nasze DNA i towarzyszy spółce od samego początku. Możemy poszczycić się wspaniałą historią wspierania wielu dyscyplin. Od 14 sezonów współpracujemy z naszą lokalną drużyną Krispol Września i z tego jesteśmy szczególnie dumni. Wierzymy, że razem z PLS stworzymy przyjazne warunki do rozwoju polskiej siatkówki ligowej i przyszłych sukcesów zawodników – mówi.

 

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved