Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > KRISPOL 1. Liga Mężczyzn startuje z nowym impetem

KRISPOL 1. Liga Mężczyzn startuje z nowym impetem

fot. Klaudia Piwowarczyk

KRISPOL 1. Liga Mężczyzn w tym tygodniu zainauguruje sezon 2019/2020. Wchodzi w niego z nowym Sponsorem Tytularnym, bezpośrednim sportowym awansem do PlusLigi oraz szeregiem nowości. 

W siedzibie Polskiej Ligi Siatkówki odbyła się specjalna konferencja inaugurująca start sezonu 2019/2020. Można było poznać szczegóły dotyczące rozgrywek oraz planów rozwoju ligi na przyszłość. Wiążą się one z firmą KRISPOL, która od tego sezonu została Sponsorem Tytularnym rozgrywek. – Marketing sportowy jest najlepszą formą reklamy, emocje towarzyszące sportowi są najlepiej zapamiętywane przez naszych klientów – mówił Karol Krysiński, Prezes Zarządu firmy KRISPOL. – Stąd nasza decyzja o podjęciu współpracy z Polską Ligą Siatkówki. Stworzyły się nowe możliwości, 1. Liga Mężczyzn się profesjonalizuje, a my postanowiliśmy, że będziemy uczestniczyć w tym procesie – podkreślał i dodał: – Firma KRISPOL zatrudnia już kilkaset osób, myślę że na polskim rynku jest już bardzo dobrze rozpoznawana, staramy się znaleźć swoich partnerów także na rynkach zagranicznych.Prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny nie krył zadowolenia z pozyskania tak ważnego partnera biznesowego. – Bardzo się cieszę, że pozyskaliśmy nowego sponsora – podkreślał Zagumny. – Daje on nam finansową stabilizację, a klubom możliwość rozwoju i dążenia do jak najlepszych wyników, przy wzorowej organizacji widowisk sportowych. W nowym sezonie KRISPOL 1. Ligi planujemy jedną bądź więcej transmisji w Polsacie Sport. Będziemy grali systemem play-off 1-8, zagramy najnowszym modelem piłek firmy Mikasa. Nowością będzie także Puchar 1. Ligi, zwycięzcy zdobędą trofeum a także awansują do ćwierćfinału Pucharu Polski.

KRISPOL 1. Liga Mężczyzn startuje już w najbliższy czwartek, meczem ZAKSY Strzelce Opolskie z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie będzie transmitowane przez Polsat Sport News, początek o godz. 18.00.

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved