Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Kremena Kamenowa: Nie ma już nieważnych spotkań

Kremena Kamenowa: Nie ma już nieważnych spotkań

Developres SkyRes Rzeszów już w najbliższą niedzielę podejmie we własnej hali ŁKS Commercecon Łódź. Patrząc na układ tabeli, rzeszowianki wydają się faworytkami tego spotkania.

Zespół z Rzeszowa obecnie plasuje się na czwartej pozycji w tabeli rozgrywek kobiecej ekstraklasy, kolejna drużyna za ich plecami traci już pięć oczek. Rzeszowianki w ostatnich pięciu spotkaniach ligowych odnosiły zwycięstwa. – Jesteśmy obecnie w bardzo dobrej formie, a wszystko dzięki ciężkiej pracy, jaką wykonujemy na treningach. Wiemy, co chcemy osiągnąć w tym sezonie i teraz jest najlepszy czas, żeby pokazać, jak potrafimy grać i dokąd zmierzamy. Nie ma już nieważnych spotkań – stwierdziła Kremena Kamenowa, dodając po chwili: – Jesteśmy w takim momencie sezonu, że każdy mecz jest dla nas ważny, każdy punkt jest istotny. Nie rozpamiętujemy tego, co było, skupiamy się na każdym kolejnym pojedynku, na każdym kolejnym przeciwniku. Przed ekipą z Rzeszowa teraz ostatnia prosta i ostatnie cztery spotkania, w których z trzech z nich będą stawiane w roli faworytek, patrząc na układ w tabeli. – Tak, będziemy faworytkami najbliższych spotkań, ale nie może nas to sparaliżować. Presja wyniku może nam tylko pomóc pokazać, że jesteśmy dobrym zespołem, który wie, co chce osiągnąć w tym sezonie – powiedziała Bułgarka.

Najbliższym rywalem rzeszowianek będzie drużyna z Łodzi. – Jest to dobrze grająca drużyna, ale wszystko w tym pojedynku będzie zależało od nas. Musimy być skoncentrowane na naszej grze i każda z nas musi wykonać jak najlepszą pracę na boisku, jeśli wszystko zafunkcjonuje, to wynik będzie korzystny dla nas – zakończyła przyjmująca rzeszowskiej ekipy.

Kto będzie mistrzem Polski w 2017 roku?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: developres.rzeszow.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-03-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved