Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kowalińska rozstaje się z mistrzem Polski

Kowalińska rozstaje się z mistrzem Polski

fot. Karolina Koster

Ostatnie tygodnie to kolejne zmiany w szeregach mistrzyń Polski, kontrakty co prawda przedłużyły Werblińska i Bednarek-Kasza, nie obyło się jednak bez rozstań. Po Katarzynie Mróz i Helenie Havelkovej kolejna siatkarka żegna się z Chemikiem Police. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu – Izabela Kowalińska nie będzie reprezentować barw Chemika Police w sezonie 2016/17. 

 Izabela Kowalińska była jedną z siatkarek najdłużej występujących w barwach Chemika Police. Popularna „Żeberko” w Policach występowała od 2012 roku. Dołączyła do zespołu jeszcze za czasów pierwszej ligi. Na zapleczu ekstraklasy była jedną z najlepszych zawodniczek klubu i znacząco przyczyniła się do awansu. W kolejnych sezonach Kowalińska z Chemikiem zdobyła trzy mistrzostwa, dwa Puchary i dwa Superpuchary Polski.

– Dziękujemy Izie za kilka wspólnych lat, w trakcie których pokazała swoją wartość i walczyła o każdą piłkę. Życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Kowalińska jest trzecią siatkarką, która w aktualnym okienku transferowym opuściła mistrzynie Polski, poza przedłużaniem kolejnych umów dotychczas klub z Polic nie dominował na rynku transferowym.

źródło: chemik-police.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved