Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Korabiec zmienniczką Krystyny Strasz

Korabiec zmienniczką Krystyny Strasz

fot. Sylwia Lis

W sezonie 2018/2019 w składzie ŁKS-u Commercecon Łódź na pozycji libero została zakontraktowana Anna Korabiec. 23-letnia zawodniczka ostatnio broniła barw Legionovii Legionowo. 

Swoją karierę zaczynała w Budowlanych Toruń, potem reprezentowała UKS Jedynkę Ciechocinek, SMS PZPS Sosnowiec, KS Pałac Bydgoszcz, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i ostatnio zespół z Legionowa.W 2012 roku Anna Korabiec otrzymała tytuł dla najlepszej libero mistrzostw Polski juniorek, zaś dwa lata później wybrano ją najlepszą broniącą mistrzostw Polski juniorek. Ma za sobą występy w kadrze narodowej kadetek, juniorek i seniorek.

W 2011 roku wzięła udział w mistrzostwach Europy kadetek, podczas których Polska zajęła 5. miejsce. Rok później z reprezentacją juniorską zagra w mistrzostwach Europy. Biało-czerwone były o krok od podium, ostatecznie zajęły 4. miejsce. W 2014 roku została powołana do szerokiej kadry seniorek przez Piotra Makowskiego. Był to rok, w którym reprezentacja zdobyła brąz w Lidze Europejskiej.

Na pozycji libero Ania Korabiec będzie zmienniczką Krystyny Strasz, przed którą trzeci sezon w biało-czerwono-białych barwach.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved