Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Kontuzja Jeleny Blagojević na szczęście nie jest groźna

Kontuzja Jeleny Blagojević na szczęście nie jest groźna

fot. Klaudia Piwowarczyk

Kapitan Developresu Rzeszów Jelena Blagojević doznała groźnie wyglądającej kontuzji w ostatnim meczu o brąz Ligi Siatkówki Kobiet z Chemikiem Police. Jak zapewnia klubowy fizjoterapeuta, uraz nie jest bardzo poważny.

Na początku czwartego seta, po jednym z ataków, Blagojević upadła na boisko, trzymając się za kolano i nie podnosiła się. Sędzia przerwał akcję. Zawodniczka o własnych siłach opuściła parkiet, ale w tym meczu już więcej nie zagrała. Po meczu zapewniała, że wszystko jest w porządku, ale mocno kulała, a na jej twarzy rysował się grymas bólu.W kolejnych dniach przeszła badania, które na szczęście nie wykazały poważnych uszkodzeń, a zawodniczka zapewniła, że to nic poważnego. – Zrobiliśmy ostrzyknięcie kolana i teraz musi się oszczędzać. To nie jest poważna kontuzja i za kilka tygodni powinno być dobrze – mówi Grzegorz Gomulec, fizjoterapeuta Developresu. – Aparat więzadłowo-rzepkowy był przesilony i nic poza tym. To nic poważnego, ale trzeba to całkiem wyleczyć, żeby się to znów nie zerwało.

Zawodniczka otrzymała powołanie na zgrupowanie kadry narodowej Serbii i zapewne tam będzie kontynuować rehabilitację. Mimo nieobecności swojej kapitan, Developres pokonał w tym spotkaniu Chemika i po meczu cieszył się z brązowego medalu LSK.

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved