Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Konrad Piechocki: Zachowajmy spokój

Konrad Piechocki: Zachowajmy spokój

– Nigdy w tak trudnej sytuacji kluby nie były. Skala pandemii jest ogromna, bo dotyczy całego świata sportu. Myślę, że po niej jeszcze większe znaczenie będą miały widowiska sportowe. Ludzie będą spragnieni sportu i rozrywki i w jeszcze większym stopniu będą chcieli przychodzić do hal – powiedział prezes PGE Skry Bełchatów, Konrad Piechocki.

Od lat PGE związana była finansowo z bełchatowską Skrą. Jednak wszystko na to wskazuje, że przez pandemię koronawirusa  będzie ona musiała ograniczyć wydatki na sport, w tym także na siatkówkę. – Na pewno jest to trudna sytuacja. Stan pandemii jest sytuacją nadzwyczajną, której nikt nie był w stanie przewidzieć przed sezonem. Naszej sytuacji nie przedstawiałbym w tak czarnym scenariuszu. Oczywiście, pisemnie zostaliśmy poproszeni, abyśmy przedstawili plan realizacji umowy. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, w jak trudnej sytuacji się znaleźliśmy. Jednak w usługach promocyjno-reklamowych na podstawie danych, które otrzymaliśmy od PLS wartość medialna wypracowana przez nasz klub wyniosła 20 milionów złotych. PGE Skra pomimo przerwania sezonu udowodniła po raz kolejny, że jest lokomotywą w sponsoringu sportowym dla PGE – powiedział Konrad Piechocki, prezes PGE Skry Bełchatów.Mimo pewnych perturbacji nie ukrywa on, że w klubie nie są podejmowane żadne nerwowe ruchy, a w porozumieniu z Michałem Gogolem trwają przymiarki do nowego sezonu. – Cały czas pracujemy. Wierzymy, że wszystko wróci do normy. Jestem w stałym kontakcie z trenerem. Opracowujemy plany przygotowawcze do sezonu. Jeśli data 26 września nie będzie zagrożona, to mamy w zarysie nakreślony okres przygotowawczy – zaznaczył prezes bełchatowskiej drużyny, który wierzy, że niebawem trybuny ponownie zapełnią się kibicami. – Nigdy w tak trudnej sytuacji kluby nie były. Skala pandemii jest ogromna, bo dotyczy całego świata sportu. Myślę, że po niej jeszcze większe znaczenie będą miały widowiska sportowe. Ludzie będą spragnieni sportu i rozrywki i w jeszcze większym stopniu będą chcieli przychodzić do hal – dodał.

Odniósł się także do spekulacji dotyczących pozyskania przez Skrę amerykańskiego przyjmującego, Taylora Sandera. Wcześniej pojawiały się informacje, że jest on bardzo blisko gry w drużynie z Bełchatowa, ale ostatecznie miał w niej nie zagrać. Prezes PGE Skry jednoznacznie nie powiedział czy Amerykanin trafi do Bełchatowa. – Do końca ciężko powiedzieć jaki będzie miała finał ta sytuacja. Zachowajmy spokój. Wszystkich kibiców PGE Skry chcę uspokoić. Wierzę w to, że drużyna będzie mocna i będzie biła się o wysokie cele nie tylko w Polsce, ale także w Lidze Mistrzów – zakończył Konrad Piechocki.

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę