Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Konrad Piechocki wiceprezesem PZPS-u

Konrad Piechocki wiceprezesem PZPS-u

fot. archiwum

W poniedziałek odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Nowym wiceprezesem PZPS-u wybrany został prezes PGE Skry Bełchatów Konrad Piechocki. Podjęto też m.in. decyzję o dacie walnego zgromadzenia wyborczego delegatów oraz przeprowadzeniu kolejnej edycji World Tour Grand Slam w stolicy Warmii i Mazur – Olsztynie.

Ze względu na fakt, że rok 2016 jest rokiem olimpijskim, polska edycja Grand Slam w Olsztynie odbędzie się w terminie 14-19 czerwca. Wcześniej, w terminie 7-8 czerwca 2016 r. odbędzie się Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Delegatów PZPS, które wybierze nowe władze związku.W związku z dokonanymi wcześniej zmianami w składzie prezydium zarząd postanowił też powierzyć Konradowi Piechockiemu obowiązki związane z nadzorem nad kwestiami dotyczącymi rozgrywek, powołując go na funkcję wiceprezesa PZPS-u. – To dla mnie bardzo duże wyróżnienie. Dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzono – powiedział po wyborze Piechocki, który jest jednocześnie prezesem PGE Skry Bełchatów. Wcześniej był on już związany z PZPS-em, w którym pełnił funkcję członka prezydium zarządu.

Na wniosek Pionu Sportu i Szkolenia Zarząd PZPS zatwierdził również szerokie kadry narodowe w siatkówce halowej i plażowej na sezon 2016.

źródło: Dziennik Łódzki, inf. własna, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-12-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved