Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Konrad Piechocki: Nie jesteśmy tacy wielcy i niezniszczalni jak dwa lata temu

Konrad Piechocki: Nie jesteśmy tacy wielcy i niezniszczalni jak dwa lata temu

Co o postawie drużyny w pierwszej części sezonu sezonu sądzi prezes klubu Konrad Piechocki? – Zbliża się koniec roku i jest to dobry czas do refleksji i podsumowań, choć akurat w naszym przypadku trudno jeszcze oceniać – mówi prezes Konrad Piechocki. – Cały czas mamy jeszcze w głowie wszystkie problemy, które w przekroju całego roku nam się przytrafiły. Na dzisiaj mamy jeszcze jedno spotkanie do rozegrania, więc mobilizacja cały czas jest.

Prezesa PGE Skry cieszy przede wszystkim droga i pomysł na nasz zespół. – Widać, że nasze zwycięstwa wynikają z dobrej pracy i radości grania – mówi Konrad Piechocki. – Mamy w klubie pomysł na siatkówkę, jakim zaraża zawodników nasz trener Mieszko Gogol. Cieszę się, z takiej postawy siatkarzy. Oczywiście jeszcze daleka droga do tego, by odnieść sukces. W świetle wszystkich problemów, które mieliśmy rok temu, myślę, że możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość. 
Zdaniem prezesa, PGE Skra Bełchatów tworzy drużynę, grającą przyjemnie dla oka. – Dobrze wyglądamy, oczywiście mieliśmy słabsze momenty, jak to w życiu – ocenia prezes Konrad Piechocki. – Najbardziej szkoda punktów straconych w meczu z Lubinem oraz z Jastrzębiem, bo tam mieliśmy przecież piłki meczowe na 3:1. Ale nie ma co rozpamiętywać. Cieszy mnie osobiście to, że jest w drużynie tak, jak mówiłem rok temu – nie jesteśmy tacy wielcy i niezniszczalni jak dwa lata temu, kiedy praktycznie ta sama grupa zdobyła mistrzostwo Polski. W 80 procentach zespół się nie zmienił. Ale też nie jesteśmy tak słabi, nie mamy słabego potencjału, jak rok temu, gdy zdobywaliśmy szóste miejsce. Na dzisiaj kibice PGE Skry w kończącym się roku mogą być usatysfakcjonowani.

źródło: Dziennik Łódzki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-12-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved