Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Konrad Buczek nowym rozgrywającym MKS-u Będzin

Konrad Buczek nowym rozgrywającym MKS-u Będzin

fot. plusliga.pl

– W klubie z Będzina tworzy się fajna paczka, która może namieszać w tabeli i sprawić niejedną niespodziankę – powiedział Konrad Buczek, nowy rozgrywający MKS-u, który w poprzednich rozgrywkach wywalczył wicemistrzostwo kraju z ONICO Warszawa.

25-latek ze stolicą związany jest od najmłodszych lat, bowiem pierwsze kroki stawiał w tamtejszym MDK-u, z którym sięgnął po mistrzostwo Polski kadetów. Seniorską karierę rozpoczął u Akademików z Częstochowy, barw których bronił łącznie przez trzy lata. W  CV ma także grę dla klubów z Krakowa i Wałbrzycha. – Teraz czas na kolejny rozdział, oparty na bardzo ciekawym i długofalowym projekcie, w którym znalazł się m.in. trener Jakub Bednaruk, robiący swoją osobą duże wrażenie – stwierdził Konrad Buczek.W Będzinie, mierzący 190 cm wzrostu siatkarz, będzie kierował grą MKS-u wspólnie z reprezentantem Kanady, TJ-em Sandersem. – Mam nadzieję, że dużo się od niego nauczę i że nasza współpraca będzie bardzo owocna – przyznał rozgrywający.

W przeszłości Konrad Buczek gościł już na treningach będzińskiego zespołu. – Miało to miejsce pod koniec sezonu 2017/2018, gdy pomagałem chłopakom pod nieobecność kontuzjowanego Jonaha Seifa. Mój I-ligowy sezon w Victorii Wałbrzych skończył się szybciej niż ten PlusLigowy, dlatego też mogłem spokojnie potrenować w Będzinie – wspominał nowy nabytek MKS-u.

Skład MKS-u Będzin na sezon 2019/2020:

Rozgrywający: TJ Sanders (Kanada), Konrad Buczek

Atakujący: Rafał Faryna, Michał Superlak

Środkowi: Bartosz Schmidt, Artur Ratajczak (kapitan), Dawid Gunia

Przyjmujący: Rafał Sobański, Jan Fornal, David Sossenheimer (Niemcy), Purya Fayazi (Iran)

Libero: Michał Potera

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi 2019/2020

 

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved