Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > KONKURS: Rozstrzygnięcie – ceremonia i mecz otwarcia z LV Bet

KONKURS: Rozstrzygnięcie – ceremonia i mecz otwarcia z LV Bet

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie naszego konkursu organizowanego wspólnie z LV Bet. Trzeba przyznać, że konkurs cieszył się sporym powodzeniem i otrzymaliśmy mnóstwo odpowiedzi, z czego znakomita większość to odpowiedzi poprawne. Poniżej podajemy nazwiska szczęśliwców, którzy obejrzą ceremonię otwarcia oraz mecz otwarcia mistrzostw Europy na żywo na Stadionie Narodowym.

Aby mieć szansę na bilety ufundowane przez LV Bet Zakłady Bukmacherskie, trzeba było prawidłowo odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe. Oto one wraz z prawidłowymi odpowiedziami:1. Kto był kapitanem reprezentacji Polski, która w 2009 roku zdobyła w Turcji złoty medal mistrzostw Europy siatkarzy?
Odp: Paweł Zagumny

2. Kto wg ekspertów LV Bet jest faworytem rozpoczynających się w czwartek mistrzostw Europy siatkarzy (na zwycięstwo której drużyny kurs jest najniższy)?
Odp. Francja

3. Które drużyny zagrają w meczu otwarcia mistrzostw Europy siatkarzy w czwartek, 24 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie?
Odp: Polska i Serbia

Znamienita większość nadesłanych odpowiedzi była oczywiście prawidłowa. Spośród nich zgodnie z zapisaną w Regulaminie Konkursu regułą wybraliśmy trzech zwycięzców konkursu, z którymi skontaktujemy się jeszcze dziś.

Nagroda główna –  dwa zaproszenia VIP Gold na ceremonię otwarcia oraz mecz otwarcia mistrzostw Europy siatkarzy w Warszawie na Stadionie Narodowym.
p. Agnieszka Lejawa – Bielsko-Biała

Nagrody zwykłe – dwa podwójne zaproszenia na ceremonię otwarcia oraz mecz otwarcia mistrzostw Europy siatkarzy w Warszawie na Stadionie Narodowym.
p. Marcin Łazik – Praszka
p. Sebastian Stasz – Roszków

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Kolejny już niebawem – śledźcie nasz serwis i wybierzcie się razem z nami i LV Bet na mecz o 3. miejsce oraz finał mistrzostw Europy!

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, konkursy, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved