Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Koniec urlopu Vitala Heynena – najpierw Perugia, teraz kadra

Koniec urlopu Vitala Heynena – najpierw Perugia, teraz kadra

fot. Patryk Głowacki

Powoli dobiegają końca urlopy polskich siatkarzy. Już w niedzielę wieczorem biało-czerwoni spotkają się w Arłamowie i rozpoczną operację „mistrzostwa Europy”. Trener Vital Heynen swoje wakacje nieco skrócił. Ostatnie trzy dni spędził prowadząc treningi w swoim klubie, Sir Safety Perugia.

Ekipa z Perugii rozpoczęła już przygotowania do sezonu. W składzie jednak brakuje wielu ważnych zawodników, jak m.in. Wilfredo Leon i Aleksandar Atanasijević. Są oni zaangażowani w pracę w kadrze i przygotowania do mistrzostw Europy. Z pierwszego składu obecni byli Alessandro Piccinelli, Fabio Ricci i Tsimafei Zhukouski. Vital Heynen od czwartku do soboty prowadził treningi, które obejmowały m. in. grę w plażówkę nad pobliskim jeziorem Trasimeno. – W piątek wieczorem mieliśmy wspólną kolację z zawodnikami i ich rodzinami, żebyśmy wszyscy mogli się lepiej poznać. Po urlopie naładowałem akumulatory i po powrocie z Włoch rozpoczynamy pracę z kadrą w Arłamowie – mówi Heynen.Kadra spotka się w Arłamowie w niedzielę wieczorem, a w poniedziałek rozpocznie treningi. Na zgrupowanie przyjedzie 16 zawodników. Lista ma zostać ogłoszona w poniedziałek rano. Niewykluczone, że będzie to czternastka, która uczestniczyła w kwalifikacjach olimpijskich oraz Jakub Kochanowski i Marcin Komenda.

źródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved