Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Komunikat Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki S.A.

Komunikat Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki S.A.

fot. Łukasz Krzywański

Rada Nadzorcza Polskiej Ligi Siatkówki S.A. odbyła posiedzenie, na którym zapoznała się z aktualną sytuacją klubu PlusLigi ONICO Warszawa. W spotkaniu uczestniczyli Piotr Gacek oraz przedstawiciel nowego inwestora, który jest w trakcie finalizowania przejęcia klubu od poprzedniego właściciela.

– Sytuacja stołecznego klubu od dłuższego czasu jest przedmiotem naszego zainteresowania, jesteśmy o niej informowani na bieżąco – mówi Andrzej Gołaszewski, przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Liczymy, że w przyszłym sezonie stołeczna siatkówka będzie mogła nadal dynamicznie się rozwijać, podobnie jak w minionych rozgrywkach, gdy zespół zdobył wicemistrzostwo Polski.Zarząd klubu przedstawił na spotkaniu z Radą Nadzorczą szczegółowy plan działań i dokładną sytuację spółki. W najbliższych dniach Klub będzie informował o dalszych decyzjach.

– Rada Nadzorcza, jak i Zarząd Polskiej Ligi Siatkówki będą nadal w ciągłym kontakcie z Zarządem stołecznego klubu. Czekamy na wypełnienie przez spółkę wszystkich niezbędnych formalności związanych ze zgłoszeniem i rejestracją drużyny w rozgrywkach sezonu 2019/2020 – dodaje przewodniczący Gołaszewski.

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved