Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Koleta Łyszkiewicz: Punkt do kolekcji

Koleta Łyszkiewicz: Punkt do kolekcji

fot. orlenliga.pl

Developres SkyRes Rzeszów musiał zagrać aż pięć setów, by pokonać zespół z Muszyny. Mimo porażki siatkarki Muszynianki były zadowolone ze swojej gry i zdobytego punktu. – Do kolekcji, może dzięki temu będziemy wyżej w tabeli, bo o to nam chodzi, żeby być coraz wyżej – powiedziała po spotkaniu w rozmowie z Dziennikiem Nowiny Koleta Łyszkiewicz.

Dla kibiców w Rzeszowie mecz z Muszynianką dostarczyły wielu emocji. Sety były wygrywane na przemian raz przez jedną, raz przez drugą drużynę. Ostatecznie jednak to gospodynie mogły cieszyć się ze zdobycia dwóch oczek. – Punkt do kolekcji, może dzięki temu będziemy wyżej w tabeli, bo o to nam chodzi, żeby być coraz wyżej. Dziewiąte miejsce nie jest dla nas w tej chwili satysfakcjonujące. Przeciwnik był groźny, był faworytem na pewno, wszystkie dotychczasowe mecze, które z nimi grałyśmy, przegrywałyśmy i jesteśmy zadowolone, że się nie poddałyśmy – skomentowała spotkanie Koleta Łyszkiewicz, dodając po chwili: – Widać było po dziewczynach zmęczenie, każda już ledwo biegła do tej piłki. Nie spodziewałyśmy się, ale byłyśmy nastawione od początku na walkę, ale jesteśmy same trochę zaskoczone tym rezultatem. Wcześniej wszystko przegrywałyśmy i dlatego teraz jesteśmy zadowolone.

Siatkarka podkreśliła także, że zmiana trenera pozytywnie wpłynęła na drużynę. W grze zespołu z Muszynianki widać już dużą poprawę w elementach technicznych, w szczególności w bloku i obronie. – Nastąpiła zmiana trenera i na treningach właśnie mamy dużo takich technicznych elementów, dużo bloku, dużo obrony. Widać to przekłada się na naszą grę. Dzięki temu możemy później wyprowadzić jakiś kontratak. Dzisiaj popełniłyśmy też mało błędów – zakończyła Łyszkiewicz.Kto zdobędzie złoto Orlen Ligi w sezonie 2016/2017?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved