Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejny zawodnik przedłużył współpracę z Mickiewiczem

Kolejny zawodnik przedłużył współpracę z Mickiewiczem

fot. Stal Nysa

Powoli trwa odsłanianie kart w składzie Mickiewicza Kluczbork na sezon 2020/2021. Trzecim zawodnikiem, który wciąż będzie występował w drużynie prowadzonej przez Mariusza Łysiaka będzie libero – Marcin Jaskuła.

Mickiewicz Kluczbork jako jeden z pierwszych I-ligowców zaczął odkrywanie kart na kolejny sezon. Z ostatnich informacji wynika, że w jego barwach nadal będzie występował Marcin Jaskuła, który gra na pozycji libero. – „Kluczborski minister obrony” Sir Jaskuł, Marcin Jaskuła – czwarty najlepszy przyjmujący Krispol I ligi na kolejny sezon w czerni i czerwieni – taki komunikat pojawił się w mediach społecznościowych klubu z Kluczborka.Marcin Jaskuła jest wychowankiem MOS-u Wola Warszawa. Na swoim koncie ma sukcesy w młodzieżowych mistrzostwach Polski. Wcześniej występował między innymi w SMS-ie PZPS Spała, Espadonie (następnie Stoczni) Szczecin oraz Buskowiance Kielce. Do Mickiewicza Kluczbork trafił przed sezonem 2019/2020. Mimo że rozgrywki nie zostały dokończone, to był to dla niego dobry okres. Jego stabilna forma zaowocowała czwartym miejscem w rankingu na najlepiej przyjmujących zaplecza PlusLigi. – Ten sezon był dla mnie bardzo udany. Pozwolił mi wrócić do mojej wysokiej formy, co pokazuje wysokie miejsce w rankingu przyjmujących. Jestem zadowolony z gry oraz z czasu spędzonego na boisku – mówił niedawno defensywny zawodnik Mickiewicza.

Przypomnijmy, że Jaskuła nie jest pierwszym zawodnikiem, który będzie kontynuował współpracę z klubem z Opolszczyzny. Wcześniej na podobny ruch zdecydowali się dwaj środkowi – Jakub Lewandowski oraz Konrad Mucha. W Mickiewiczu zagra także Przemysław Toma, który do Kluczborka przeniósł się z Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Krispol I ligi na sezon 2020/2021

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved