Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejny zawodnik przedłużył umowę z BBTS-em

Kolejny zawodnik przedłużył umowę z BBTS-em

fot. Klaudia Piwowarczyk

Kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z BBTS Bielsko-Biała został Tomasz Piotrowski. Srebrny medalista mistrzostw Polski U-23 z sezonu 2016/2017 związał się dwuletnim kontraktem z opcją jego przedłużenia.

Tomasz Piotrowski w minionym sezonie wystąpił w 26 meczach, w których zdobył łącznie 208 punktów (10 zagrywką, 24 blokiem). W pierwszej drużynie BBTS występuje od sezonu 2017/2018. – Cieszę się, że wciąż będę mógł kontynuować swoją karierę siatkarską w Bielsku-Białej. Powstaje tutaj ciekawa koncepcja budowy drużyny i klubu, w której chcę uczestniczyć. Mam nadzieję, że wspólnie z kolegami z boiska będziemy grać o najwyższe cele w nowym sezonie. Miniony sezon zakończyliśmy na piątym miejscu, w przyszłym chcemy być znacznie wyżej – skomentował podpisanie nowej umowy przyjmujący, Tomasz Piotrowski.Był on jednym z podstawowych zawodników bielskiej drużyny w sezonie 2018/2019. – Mamy nadzieję, że kolejny rok gry Tomka w naszym zespole zaprocentuje w następnych sezonach. Cieszymy się, że kariera tego zawodnika rozwija się w Bielsku-Białej już od kilku lat, to pokazuje, że młodzi zawodnicy, którzy trafiają do drugiego zespołu mają szansę – dzięki swojej sumiennej pracy – stać się wartościowymi siatkarzami podstawowej drużyny – powiedział Mirosław Krysta, prezes BBTS Bielsko-Biała.

Tomasz Piotrowski jest trzecim zawodnikiem, który związał się nową umową z bielskim zespołem. Wcześniej anonsowano kontrakty Olega Krikuna i Bartosza Cedzyńskiego. Ważną umowę na kolejny sezon ma środkowy Bartłomiej Oniszk.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: bbtsbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved