Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejny zawodnik dołączył do treningów w PGE Skrze

Kolejny zawodnik dołączył do treningów w PGE Skrze

fot. Klaudia Piwowarczyk

Choć wielu zawodników przebywa jeszcze na zgrupowaniach reprezentacyjnych, to grono graczy PGE Skry przygotowujących się do nowego sezonu PlusLigi się powiększa. Do zespołu dołączył bowiem kolejny z siatkarzy.

Przypomnijmy, że PGE Skra rozpoczęła przygotowania do sezonu 19 sierpnia. Wówczas trener Michał Mieszko Gogol miał do dyspozycji ośmiu siatkarzy: Kamila Droszyńskiego, Davida Fiela, Norberta Hubera, Roberta Milczarka, Piotra Orczyka, Dusana Petkovicia, Kacpra Piechockiego i Mariusza Wlazłego. W minionym tygodniu do zespołu dołączył również Grzegorz Łomacz. Decyzją trenera kadry Vitala Heynena rozgrywający nie znalazł się w kadrze na mistrzostwa Europy i mógł rozpocząć przygotowania ze swoim klubem.We wtorek na porannym treningu pojawił się również Serb Milan Katić (z kolei do ligi francuskiej przeniósł się David Fiel przyp.red.). Przyjmujący opuścił zgrupowanie swojej reprezentacji i także rozpoczął przygotowania do nowego sezonu klubowego. Wtorkowe zajęcia poprzedziły badania krwi siatkarzy i sztabu szkoleniowego. Kolejne dwie godziny zawodnicy PGE Skry spędzili w klubowej siłowni.

Siatkarze we wtorek spotkają się jeszcze na popołudniowym treningu w hali. W środę czeka ich tylko jeden trening, a w czwartek i piątek ponownie odbędą dwie jednostki, w tym jedną na plaży. Mikrocykl zakończy się sobotnim treningiem w hali Energia, a niedziela będzie dla siatkarzy wolna.

Do Bełchatowa wciąż nie dotarli pozostali reprezentanci Polski, czyli Jakub Kochanowski, Karol Kłos i Artur Szalpuk. Z kolei Gogol wspólnie z fizjoterapeutą Tomaszem Pieczką i statystykiem Robertem Kaźmierczakiem ponownie wyjechali na zgrupowanie kadrowe. Irańczyk Milad Ebadipour przygotowuje się natomiast ze swoją reprezentacją do mistrzostw Azji.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved