Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Kolejny rok działalności! XVI urodziny Strefy Siatkówki!

Kolejny rok działalności! XVI urodziny Strefy Siatkówki!

fot. archiwum

Jeszcze niedawno – w 2015 roku obchodziliśmy piękną i bardzo przyjemną 15. rocznicę istnienia naszego serwisu. Wydaje się, jakby to było tydzień temu. Jako że nie młodniejemy, teraz dodajemy sobie kolejny rok działania. 22 lutego to dzień urodzin Strefy Siatkówki, który zazwyczaj obchodzimy pracująco – by dostarczyć wam, drodzy czytelnicy, jak najwięcej jak najświeższych informacji siatkarskich.

Jak już zapewne większość z was wie, bo powtarzam to co roku, wszystko zaczęło się od momentu powstania listy dyskusyjnej – właśnie 22 lutego. Lista następnie przerodziła się w serwis, który z każdym rokiem rozwija się i próbuje nadążyć za pędzącym światem. Od początku Strefa Siatkówki jest tworzona przez kibiców, sędziów, zawodników i działaczy, zmieniała się przez te lata ogromnie. Pod koniec ubiegłego roku można było to zanotować. Wszystko po to, by jak najlepiej i jak najszybciej informować was o bieżących wydarzeniach.Od początku serwis tworzony był przez kibiców – dla kibiców, ale mimo to niemal od początku stara się jak najmocniej piąć w górę i równać do najlepszych. Obecnie już w mocno zmienionym składzie, z inną grafiką wciąż znajdujemy czas po pracy, szkole, studiach, zabierając go często własnym rodzinom, by tworzyć Strefę Siatkówki, pisać o piłce siatkowej i żyć nią razem z wami. Wychodzi nam to różnie, popełniamy sporo błędów i jesteśmy tego świadomi. Dążymy do doskonałości, znając jednak swoje ograniczenia i ułomności. Ale wciąż istniejemy, bo wciąż mamy potrzebę bycia blisko siatkówki, która jest dla nas (i dla was z pewnością też) drugim życiem.

Dlatego kochana Strefo Siatkówki, życzymy ci wspaniałych kolejnych lat. Rozwijaj się nadal i bądź wytrwała, czerp inspiracje i sama inspiruj innych, a sama siatkówka niech przynosi ci wiele radości i powodów do opisywania najpiękniejszych sukcesów w polskim wydaniu. Wysyłamy też najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym czytelnikom, którzy byli przez ten cały czas, są i będą nadal. Pozdrawiamy też serdecznie wszystkich tych, którzy tworzyli z nami Strefę Siatkówki przez te wszystkie lata.

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2016-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved