Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Kolejny problem Włoszek

Kolejny problem Włoszek

fot. CEV

Pech nie opuszcza żeńskiej reprezentacji Włoch przed turniejem finałowym mistrzostw Europy. Po wykryciu dopingu u Miriam Sylli i kontuzji rozgrywającej Ofeli Malinov kolejna zawodniczka wypadła ze składu. Urazu doznała Lucia Bosetti, której na pewno zabraknie w pierwszym meczu przeciwko Gruzji.

Sporo kłopotów przed mistrzostwami Europy siatkarek ma reprezentacja Włoch. Po turnieju finałowym World Grand Prix próbka pobrana od Miriam Sylli wykazała obecność niedozwolonych substancji podczas kontroli antydopingowej. Nic więc dziwnego, że trener Davide Mazzanti nie mógł zabrać tej zawodniczki do Tbilisi.Kolejny problem włoskiej ekipy wypłynął podczas sparingów z Azerbejdżanem, kiedy to urazu doznała rozgrywająca Ofelia Malinov. Początkowo kontuzja wydawała się niegroźna i zawodniczka wyszła nawet na boisko w kolejnym sparingu, jednak dokładne badanie wykazało pęknięcie kości i wykluczyło ją z uczestnictwa w turnieju.

Już w Tbilisi pojawiły się kolejne kłopoty. Kontuzji doznała przyjmująca Lucia Bosetti i na pewno zabraknie jej w składzie na inauguracyjny mecz z reprezentacją Gruzji. Nie wiadomo jeszcze, czy trener Mazzanti będzie mógł skorzystać z tej siatkarki w kolejnych spotkaniach.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved