Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Kolejne kluby wycofały się z rozgrywek II ligi

Kolejne kluby wycofały się z rozgrywek II ligi

Coraz ciężej klubom w Polsce związać koniec z końcem. Problemy finansowe dotykają zarówno kluby z ekstraklasy, jak i te grające w niższych ligach. Wycofanie się kilku zespołów z rozgrywek II ligi poważnie zamieszało w terminarzach, na domiar złego w ostatniej chwili wycofał się kolejny zespół. W grupie 1 męskich rozgrywek zabraknie Espadonu II Szczecin.

Kolejny klub wycofał się z rozgrywek II ligi mężczyzn. W sobotę siatkarze Espadonu II Szczecin mieli zainaugurować sezon w Lęborku meczem z tamtejszym Treflem. Spotkanie się nie odbędzie, ponieważ szczecinianie przed kilkom dniami wysłali pismo do PZPS-u informujące o wycofaniu zespołu z rozgrywek.Wcześniej z rozgrywek tej grupy wycofał się AZS Poznań. Z 11 zgłoszonych do gry zespołów pozostało więc tylko 9, a termin rezygnacji spowodował, że PZPS nie ingerował już w kalendarz. Dlatego w tej grupie dojdzie do kuriozalnej sytuacji, w której w każdej kolejce odbędą się trzy spotkania, a trzy zespoły będą… pauzowały. Być może jest szansa, że w drugiej rundzie fazy zasadniczej coś się zmieni, ale nie ma jeszcze takiej decyzji.


Kilka godzin po podaniu tej informacji dotarła do nas wiadomość o wycofaniu się kolejnej drużyny z rozgrywek grupy 1 II ligi mężczyzn. Z gry zrezygnował SKS Murowana Goślina. W ten sposób w grupie 1 zostało osiem zespołów. Cztery z nich w pierwszej kolejce będą pauzowały… Terminarz grupy został całkowicie zmieniony przez PZPS.

Zobacz również:
Terminarz rozgrywek grupy 1 II ligi mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved