Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejne zmiany w Rzeszowie. Będzie nowy środkowy?

Kolejne zmiany w Rzeszowie. Będzie nowy środkowy?

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Asseco Resovia Rzeszów w tym sezonie PlusLigi spisuje się znacząco poniżej oczekiwań. Z funkcją pierwszego szkoleniowca pożegnał się dopiero co Piotr Gruszka, ale na tym ruchy działaczy mogą się nie skończyć. Jak dowiedział się nasz serwis, do zespołu ma dołączyć nowy środkowy, Tomasz Kalembka.

11. miejsce, 6 zwycięstw i aż 11 porażek. To bilans Asseco Resovii Rzeszów w tym sezonie. Po dwóch ostatnich, bardzo bolesnych porażkach, pierwszym trenerem rzeszowian przestał być Piotr Gruszka. Na ten moment jego funkcję objął dotychczasowy asystent – Wojciech Serafin. Więcej na ten temat tutaj.  Oprócz tego, że wyniki rzeszowskiego klubu są bardzo rozczarowujące, w drużynie od dłuższego czasu brakuje środkowego.Na początku sezonu kontuzji nabawił się doświadczony Marcin Możdżonek i na razie nie zapowiada się, żeby miał on wrócić na boisko. Władze klubu starają się więc zapełnić lukę i według informacji Strefy Siatkówki nowym zawodnikiem Asseco Resovii ma zostać Tomasz Kalembka. W tych rozgrywkach środkowy broni barw Visły Bydgoszcz, która do tej pory ma na swoim koncie zaledwie jedną wygraną w PlusLidze.

W składzie Asseco Resovii jest aktualnie trzech środkowych: Bartłomiej Lemański, Grzegorz Kosok oraz Bartłomiej Krulicki. Co prawda solidnie ostatnio prezentuje się pierwszy z nich, ale to nie wystarcza na to, aby rzeszowianie mogli poprawić swoją sytuację w tabeli.

Przypomnijmy, że okienko transferowe w PlusLidze, podobnie jak i w Lidze Siatkówki Kobiet, zamyka się 31. stycznia. Czy przed jego końcem w Rzeszowie pojawi się nowy środkowy? Co ciekawe, już w poniedziałek Asseco Resovia w ramach 18. kolejki zmierzy się właśnie z ekipą znad Brdy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved