Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Kolejne imprezy plażowe przełożone

Kolejne imprezy plażowe przełożone

fot. fivb-org

Informowaliśmy już, że ze względu na koronawirusa przełożone zostały turnieje siatkówki plażowej pod egidą FIVB. Teraz swoje imprezy przekłada także europejska konfederacja. W innym terminie odbędą się mistrzostwa Europy do lat 22, a także turniej w Grecji.

Na początku czerwca w Holandii miały odbyć się mistrzostwa Europy – #EuroBeachVolleyU22. Holenderskie władze zadecydowały jednak, że do końca maja odwołane zostają wszystkie duże imprezy. Do takich zaliczają się mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej. Te miały rozpocząć się 3. czerwca, więc nawet jeśli udałoby się do tej pory opanować epidemię, trudno byłoby zorganizować tak duży turniej. CEV w porozumieniu z holnderska federacją zdecydowały, że #EuroBeachVolleyU22 odbędą się na początku września, a gospodarzami nadalbędzie Vlissingen.

W dniach 12-14 czerwca miał odbyć się także jednogwiazdkowy turniej w Grecji. Wiadomo, że i on został przełożony, jednak nieznana jest jeszcze data. Organizatorzy mają nadzieję, że sytuację uda się opanować i będą w stanie zorganizować turniej w późniejszym terminie.

źródło: cev.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved