Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejne gwiazdy na celowniku Asseco Resovii Rzeszów

Kolejne gwiazdy na celowniku Asseco Resovii Rzeszów

fot. Patryk Głowacki

Po katastrofalnym sezonie klub Asseco Resovia Rzeszów z pewnością marzy o tym, aby w kolejnym wrócić do walki o czołowe lokaty. Ma w tym pomóc mocny skład oparty na gwiazdach światowego formatu.  jak ujawnił Gian Luca Passini trener Alberto Giuliani, który obejmie zespół chce w swoim składzie m. in. Stephena Boyera czy Mateusza Bieńka. 

Poza nowym  szkoleniowcem wiemy już, że w klubie zostanie Marcin Komenda, a z wypożyczenia wróci Nicolas Szerszeń. Mówi się także o przyjściu takich zawodników, jak Jeffrey Jendryk, Klemen Cebulj,  Paweł Woicki, czy łączony także z PGE Skrą Bełchatów, Bartosz Filipiak.Boyer ostatni sezon spędził w Weronie tworząc parę atakujących z Bartłomiejejm Kluthem, chociaż to Francuz był tym pierwszym. Był jednym z czołowych atakujących Serie A. W Weronie ma go zastąpić Luca Vettori.

Szansą na transfer Boyera jest kryzys związany z koronawirusem, który dotknął włoskie kluby. Ich budżety zostały mocno obniżone. Dlatego m. in. z Modeny odszedł Bednorz, a to samo mogą zrobić też Zaytsev (Rosja) czy Anderson (Rosja lub Chiny). W Lube niepewna jest też przyszłość Leala, czy Juantoreny mimo ważnych umów, a także wypożyczony może zostać Mateusz Bieniek. Środkowym interesuje się jednak nie tylko Resovia, ale i PGE Skra czy Jastrzębski Węgiel.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi w sezonie 2020/2021

źródło: dall5al25.it, inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved